Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem találkozik velem a vírus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találkozik velem a vírus miatt, elvan a kezével is?

Figyelt kérdés

Barátomnak könyörögni kell hogy találkozzumk egyszerüen nem jön hozzám hetente egyszer találkozunk. Kiveri és elvan nemis akar velem lenni?! Aztmondta a vírus miatt nem jön ide kocsival se. Mit tegyek?

21/L


2020. márc. 22. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ujjazás?
2020. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ne már! Én idősebb vagyok már de ha lenne párom és tudnám hogy vigyáz magára és kezet mos sokszor és én is, akkor miért ne szexelnék vele.. Miért van hogy aki nem vigyáz nem becsüli meg a nőt neki van, aki meg odafigyelne neki nincs..
2020. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Dobd ki a pléhbe, ez csak egy olcsó kifogás a részéről. Pontosan jelzi hol vagy az értékrendjében. Az atomháború kitörhetne, zombik szaladgálhatnának az utcán az sem tudja visszatartani attól hogy a szerelmemmel találkozzak.
2020. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
felelősségteljes döntés volt a részéről,ez becsülendő! persze megeshet hogy közben mással kefél,és ez csak egy jó indok arra hogy még csak feléd se nézzen :D
2020. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Elővigyázatod, és nem csak a szexre gondol mint te, hanem próbálja megvédeni magát, és a családját is. Útközben, vagy akár nálad is ellehet kapni a vírust.
2020. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!