Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha Fleshlightel 4-5 perc az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Fleshlightel 4-5 perc az átlag menetem, akkor rendes punci esetében ennyi sem lenne?

Figyelt kérdés
Nővel még sosem volt dolgom mert csúnya vagyok azért is vettem műpuncit. Szerintetek ott annyit sem birnék?

2020. márc. 23. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én kezdtem akkor még hnem volt ilyen mű dolog, és az elsőnél én is pár perc után elélveztem mert nagyon jó volt, de gyakorolni kell és akkor belejössz.
2020. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj sokat és belejössz. Próbáld minél több ideig húzni a gyakorlást. Legalább tartson 20-25 percig. Elsőre én is hamar elélveztem a Fleshlighttól, de idő kellett hozzá és már bírom sokáig vele.
2020. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Ne arra hajts hogy minél gyorsabban, inkább azt tapasztald ki hogy tart tovább. A külsődnek nincs köze ahhoz hogy van-e csajod vagy sem, a nulla önbizalmadnak annál inkább. Ha ahhoz volt vér a pucádban hogy bemenj egy szexshopba akkor ahhoz is legyen hogy megszólíts, kezdeményezz egy lánynál (értelmesen persze, nem bunkó módon).
2020. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 44zoltan ***** válasza:
100%
Legelőször a Fleshlighttől 14 húzás után elélveztem de annyira jó volt hogy 2x egymás után. Már 4 éve használom már most tudom irányítani 20-25 percre. De a punciba is kitart addig, bár a punci nem olyan szűk egy pár perc után mint a fleshlight mert kitágul és utánna már nem stimulál olyan intenzíven, ellentétben a fleshlight végig szoros marad. Fog az menni neked is
2020. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!