Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik pasival csalnátok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasival csalnátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Vele: [link]


Vagy vele: [link]



2020. márc. 23. 12:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
mindkettővel egyszerre☺️
2020. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem csalnám meg senkivel. Nem vagyok ösztönlény, EMBER vagyok.
2020. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Semelyikkel.
2020. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Ezek mind magukba szerelmesek, buzzikkal meg nem állok le.
2020. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló legalább őszinte volt.
2020. márc. 23. 12:20
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Már megint te ezzel a második pasival? Hányszor linkeled még be, míg felfogod, hogy nem mindenkinek jön be???

Van egy nőd, aki érte rajong, és ennyire féltékeny vagy rá, vagy mi a vihar??

Egyébként nincs párom, de egyik pasi sem az esetem, nem jönnek be.

2020. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Az én pasim kb mint az első, kicsit izmosabb.
2020. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 jdfGabrella ***** válasza:
88%
Egyikkel se.
2020. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 exelant ***** válasza:
Én most elvonatkoztatva attól, hogy van e párom vagy nincs, a második férfit választanám, akár párnak, akár alkalmi kapcsolatnak, akár tartós szeretőnek. Itt most nem foglalkozom az erkölcsi normákra, a kérdésre válaszolok.. az első férfi kicsit érettebbnek, határozottabbnak, magabiztosabbnak tűnik az igaz,határozottabban mer dönteni, és igent vagy nemet mondani valamire, így az ágyban is valamit jobban elutasíthat, ha úgy van épp kedve de a másodikban több érzelmet, érzékiséget, gyengédséget, odaadást, ennek kapcsán több rugalmasságot látok, bár az igaz, hogy ez járhat azzal is, hogy a nagybetűs életben talán kicsit jobban irányításra szorul, vagy jobban ad mások véleményére, mielőtt döntene, tehát talán jobban befolyásolható, irányítható is, mivel talán kevésbé magabiztos, határozott, kevésbé képes felnőtt fejjel élni, felelősséget vállalni. de most én mivel nem a való életre keresek itt másik felet , csak a megcsalás a téma, a másodikra szavazok, aszerint épp, kiből mit nézek ki az ágyban, s ahhoz képest mik az én elvárásaim.
2020. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek olyan díszpintyek csak. Díszbuzások.
2020. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!