Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lány vagyok de nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lány vagyok de nagyon izgat ez, más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Szóval hetero vagyok ,de nagyon szivesen kipróbálnám egyszer hogy egy mondjuk egy leszbikus lány barátom nyalja ki a puncim . Úgy gondolom hogy ők sokkal jobban érthetnek hozzá hiszem saját magukon is tapasztalják hogy úgy általánosságban mi jó érzés egy lánynak.

2020. márc. 23. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy hetero ezek szerint. Vagy biszex vagy vagy bi-curious (és ezzel nincs semmi baj).
2020. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ezt egyszer én is kipróbálnám milyen lehet lánnyal
2020. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
én is hetero vagyok és kipróbáltam már egy full hetero bnőmmel poénból, kicsit ittasan
2020. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Engem is izgat a gondolat, mondjuk nyalás meg a punci összedörzsölése meg ilyenek

De hetero vagyok, csak kiváncsi

2020. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
#3 milyen volt, és mindent kipróbáltatok?
2020. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Legalább ne irnátok hogy heteró.
2020. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Mind biszex!
2020. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszindulat, de nem vagy hetero. És úgy mondom, hogy én is pusziltam már szájon a barátnőmet, de annál tovább nem mennék soha. Taszít a gondolat, hogy egy lány legyen a lábam között, és szerintem minden hetero ezt gondolja. Biszex vagy, csak a férfiakat preferálod
2020. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő és nem minden férfi ugyan azt élvezi. Szóval mindig lesz olyan férfi, akinek nem esne jól egy másik férfi szopása(technikailag és elméleti síkon) és ugyan ez nőben. Attól még, hogy egy nő tudná, hogy neki mi a jó, nem biztos, hogy az neked is jó lenne. Biszex lányoktól már hallottam mellesleg, hogy a lányok nagy általánosságban valójában még rosszabbak mint a férfiak, de pont ezért, mert magából indul ki és nem biztos, hogy a másik is olyan.

Mellesleg én is csatlakozom, nem vagytok heterok és tényleg nincs ezzel baj, de ne mondjátok

2020. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem heteró:)
2020. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!