Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem tudok elelvezni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok elelvezni? Hogy csinaljam hogy menjen?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem megy, nem tudok eljutni a csucsra ha a pasi csinalja. Nagyon kellemetlenul erzem magam, hogy szegeny akarhogy probalkozok nem sikerul de nem

miatta, hanem miattam. O pedig rosszul erzi magat amiert nekem nem tud jot tenni. Pedig mindent jol csinal.


(Ha onkielegitest vegzek csak akkor tudok elmenni ha kisparnaval csinalom. )


Van otletetek?


2020. márc. 23. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak ezzel így a fiúk is.

Túl rászoktál a saját kielégítésedre és más nem jó.

2020. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy a palid vagy rosszul csinálja, illetve te sem mutatsz neki semmi olyan jelet, amiből esetleg tudná, hogy neked mikor jó...

Illetve lehet sokat feszengsz.

Ezeket próbáld orvosolni!

Én még pl nem nyaltam ki pl úgy nőt, aki ne élvezett volna el!

Tehat ez közös hibátok is lehet!


33/F

2020. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy közös hiba, de nem biztos. Sőt nem is hiba, csak egy pillanatnyi állapot. Valószínűleg tényleg rászokhattál arra a maszturbációs módszerre, amit említettél (a kispárnás módszer). Ilyenkor a tudatod szinte követeli, hogy mindig ugyanúgy csináld, hiszen az bevált. A jó hír, hogy ezen viszonylag egyszerűen lehet változtatni :) Az első lépés, hogy üljetek le ezt megbeszélni a pároddal. A lényeg, hogy nagyon őszintén beszéljetek, mindenféle tabu nélkül. Ha ez megvolt, akkor jöhet a gyakorlat.

Érdemes egymás előtt maszturbálni. Ezt nagyon sokan nem szokták díjazni, de borzasztóan hasznos tud lenni (és valljuk be, ha a párodat láthatod maszti közben, az azért nem kicsit izgató is). Figyeljétek meg egymást, hogy ki mit szeret és hogyan szereti. Így a párod is könnyebben fog tudni neked több örömöt szerezni, egy kicsit jobban meg tud ismerni.

Ha ez is megy, akkor szex közben próbálj egy kicsit jobban ellazulni. Ne próbáljátok az orgazmusra kihegyezni az aktust, hanem egyszerűen csak élvezzétek azt, ami történik. Élvezzétek, hogy együtt lehettek és hogy egymással törődhettek. Ha nincs orgazmus, az sem gond, majd lesz idővel. Esetleg még kipróbálhattok még több előjátékot is, vagy más fajta előjátékot, esetleg érdemes lehet bevonni a szexbe valamilyen egyéb játékszert (pl egy lovense nagyon izgalmas távlatokat nyithat meg előttetek).

Ezek mellett érdemes lehet elolvasnotok közösen az ESZO című könyvet is (ingyenesen letölthető pdf-ként).

Remélem, tudtam segíteni :) Sok sikert!

2020. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!