Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves vagyok de nem annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok de nem annyira vágyom már a szexre. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, de régebben nagyon vágytam a szexre, csak ugye nem volt kivel. Viszont mostanában már annyira nem érdekel a szex, ritkán jut csak az eszembe. Mennyire normális ez, ha lesz barátnőm akkor változni fog? Régebben szinte csak a szex miatt akartam volna barátnőt, de most már nem ez az elsődleges.

Fura mert sokan ha napokig, hetekig nem szexelnek akkor már kivannak, én meg el vagyok, régebben volt nagyon erős vágyam.

Ha lesz barátnőm akkor ez változni fog?


2020. márc. 23. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
a nőhiány és az életmód hozzájárulhat a tesztoszteron csökkenéshez,ami ilyen tüneteket okozhat. ha lesz csajod,lesz inger is nyugi.
2020. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Oh, kezdesz fejben is megérni - mármint nem azért akarsz barátnőt hogy csak megdugd. Ez már egy jó kezdet, a következő lépés, hogy nyiss a lányok felé és próbálkozz-próbálkozz-próbálkozz. Amúgy nyugi, ha rendben van a hormonrendszered fog az működni hajjaj :)
2020. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem érez vágyat attól nem csökken a tesztoszteron. Van aki állandóan vágyik a szexre és 5 perc aktus és világvége. A gondolkodásmódhoz nincs köze a tesztoszteronnak. Az inkább a fizikai állapothoz van köze, lásd testépítés, sportolás.
2020. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

most egy ilyen korszakod van, de ez szerintem normális

nekem is van, hogy hetekig-hónapokig semmi, aztán hirtelen nagyon nekiindulok a csajozásnak

2020. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
#7-édesem,nem akartalak megsérteni. de ez a makogás amit említettél,azt gondoltam valami faji jellegzetesség nálad,de még egyszer bocs ha megsértettelek! máskor ha nem értesz egyet,válaszolj megfontoltabban :)
2020. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel sértettél meg engem? Jaj a gyerekes beszólásokkal kimélj. Felnőtt vagyok én ahhoz, hogy ilyen gyerekes beszólásaidra ugorjak....

Na de lássuk mikike. A nőhiány hozzájárulhat a tesztoszteron csökkenéshez ezt írtad. Már pedig ezt írtad. Én voltam mindkét esetben mint sokan mások vagyis nőhiányban és nővel is. A nőhiányosságomban tömegelek és ehhez kell a tesztoszteron, mert különben nincs fejlődés. Amikor volt barátnőm nem edzettem és kimerült voltam sok esetben. Szóval nőhiányosságomban jobb a tesztoszteron szintem? Azt írtad csökken, de én másképp tapasztalom. Na innen kezdve felesleges rád hallgatnom, mert tudom hogy hülyeségeket írsz.

2020. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"a nőhiány és az életmód hozzájárulhat a tesztoszteron csökkenéshez,ami ilyen tüneteket okozhat". mit kell ezen még magyarázni Conan? :D ááá hagyom is,te tipikusan az a fickó vagy aki miatt a gyúrósokra épülő sztereotípiákat ráhúzzák... elmondom máshogy is ,csak hogy értsd!

teszem azt fáj a fejed,megkérded miért?! erre én-lehet kevés folyadékot ittál,vagy frontérzékeny vagy,annak lehet ilyen hatása-ez csak egy opció babám :D áldás és békesség mindannyiunkra! :)

2020. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oké IQ bajnok csá! Menj növelni a tesztoszteronod:)
2020. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
feladtad és belenyugodtál a helyzetbe
2020. márc. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!