Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem miért nem adódik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem adódik egy alkalom a szexre? LEGALÁBB CSAK EGY! Velem van a gond?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és egy lánnyal se volt még soha semmi... pénzes csajhoz nem akarok menni !! Nem egy olyannal akarom az elsöt élményt megtapasztalni !! Probálkoztam én már és kudarc lett a vége ! De MIÉRT????? Gyűlölöm a magam ha ez a téma feljön bennem vagyha valaki felhozza! És ez van a párkapcsolat témánál is !
2019. dec. 4. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolattal próbálkoztál már?
2019. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a bajod a prostival, teljesen korrekt és elfogadott. Inkább szenvedsz és itt kérdezgetsz :DDD
2019. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kudarc, nem állt fel?
2019. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Igen, jól látod veled van a gond! Azzal, hogy picsogsz, követeled mintha neked alanyi jogon járna. Sajnáltatod magad, te saját magad árasztod magadból a vesztes hangulatot.

Esetleg próbáld meg másképpen... ne picsogj, tegyél érte, kötetlenül, lazán, sok próbálkozás előbb-utóbb meghozza a gyümölcsét, de ne legyél követelőző, ne egyből szexet akarj. A vágy nem csettintésre jön, meg kell teremteni, ismerd meg a másikat, a személyiségét, érd el hogy akarjon, legyél türelmes és ne egyből a bugyijába akarj nyúlni - talán a csókkal illene kezdeni.

2019. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon rá vagy görcsölve arra h neked kell vki.

Próbálkozz, de ne feszülj rá, mert ha egy lány látja rajtad már az elején h mennyire oda vagy érte, az kicsit ink félelmetes minthogy cuki.

L

2019. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy veled van gond.
2019. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Veled van a gond. Mindenkinek adódik lehetőség. Csak vagy nem mersz élni vele, vagy egyszerűen nem veszed észre mert ...
2019. dec. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csúnya vagy és csóró, így még szép hogy senki nem fogja megdugatni magát veled.


Vegyél kondibérletet, táplálkozz egészségesen, hagyj abba minden káros szenvedélyt, dobd ki a komplett ruhatárat és vegyél menő, divatos cuccokat (pinteresten nézegess ötleteket), ugyanez a frizurával, esetleg növessz szakállat az sok csajnak tetszik.


Kapásból ennyi. Ha jól nézel ki, adsz magadra, sportos vagy akkor a csajok is felfigyelnek, így eredményesebben tudsz próbálkozni.

2019. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezek a hozzászólások mind szépek és jók csak azt érzem hogy hiába csinálom úgy a dolgokat ahogy itt egy ketten leírtátok valamiért tuti hogy nem jön össze !!
2019. dec. 12. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!