Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, lehet szexuális kisugár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, lehet szexuális kisugárzása egy kislányos kinézetű lánynak/nőnek?

Figyelt kérdés
A kislányos kinézet alatt most a pici feneket, pici melleket, babaarcot stb..értem. Én 18 vagyok, de vannak akik kb 15nek mondanak. Ennek ellenére van olyan ismerősöm(nem is egy) aki azt mondta hogy hiába nézek ki sokkal fiatalabbnak a koromnál, és vagyok "kislányos kinézetű" erős a szexuális kisugárzásom, és ez jön be a pasiknak rajtam. Szóval ezt nem teljesen értem.. mármint hogy kb 16 évesnek nézek ki, akkor hogy lehet szexuális kisugárzásom. Vagy nem tudom.. Remélem valaki ezt el tudja magyarázni.
2020. márc. 23. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én eltudom neked magyarázni, valakinek ez jön be valakinek az, valakinek mindkettő, valakinek semelyik.
2020. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írok mert kíváncsi vagyok a válaszokra
2020. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyreszt egy 16 eves csaj is lehet szexi, ugyhogy akkor egy 16-nak kinezo 18 eves is.

Masreszt meg hiaba nezel ki fiatalabbnak es visszafogottabbnak, ha belul benned van a r.b@nc (pozitiv ertelemben), akkor az sok esetben atjon es szexi kisugarzast eredmenyez.

Bar latatlanban nehez beszelni a kisugarzasod es kulsod kapcsolatarol :D

2020. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet!

A szexuális kisugárzás kevésbé függ az életkortól! Nyilván a még fejletlen kislányoknak nincs (ha csak nem egy pedofil nézegeti őket, vagy egy idős matróna sem okoz kívánalmat). De normál esetben ez nem életkor, inkább személyiség függő dolog!

2020. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szexuális kisugárzása egy 14évesnek is lehet, ha még rá is tesz az öltözködéssel, akkor meg pláne.

De nyilván ezt látatlanban nemlehet eldönteni rólad, egy képről TALÁN sejthető akármeg is mutathatod magad, de élőben másodpercek alatt jön át a dolog.

2020. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyobbik lányom szintén apró termetű, vékony csaj. Ráadásul eléggé fiúsan öltözik. Pl.: mindig nadrágot hord, szoknyát fel nem venne, de még rövid nadrágos sem. Egy éve volt az esküvője. A párja egy jóképű, izmos, erős testalkatú, eléggé magas pasi, akinek jó pár nője volt már. Ragadnak rá a csajok típus. (kedveljük, jó fej) Szinte bármelyik nőt megkaphatná, mégis fülig szerelmes apró, vékonyka lányomba. :-)


Nem vagyunk egyformák, ízlésünk is különböző. Kinek ez, kinek az a típus jön be. Sokszor nem is tudjuk, csak mikor elénk kerül és valamiért onnantól csak ő kell nekünk.


"Remélem valaki ezt el tudja magyarázni." - NEM, nem tudjuk! Ha lenne rá pontos recept, akkor már rég leírták volna. Persze próbálták, de senkinek nem siketült, még William Shakespeare-nek sem.

2020. márc. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!