Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri ez egyáltalán?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Férfitársaim!

Tegyük fel, hogy 3x randizol egy lánnyal tinderen. Átlagban mennyit kell rá költened, 5 ezret alkalmanként? Az máris 15, nem beszélve az egyéb költségekről - mondjuk veszel egy új ruhát, lehet, hogy plusz pénz a benzin is, parfüm, stb. Aztán mi lesz belőle? "A" variációnál szexeltek előbb-utóbb, ahol kiderül, hogy ehhez, meg ahhoz nincs kedve - arról nem is beszélve, hogy te akkor még nem láttad a testét, a valószínűleg lógó melleit, stb. "B" esetben meg elküld a lány a p@csába és buktál 15 ezret. Megérte? Nem.


Nem egyszerűbb az egész helyett elmenni egy prostihoz, ahol tudod, mit, illetve kit kapsz?


Persze, hosszútávon megterhelőbb anyagilag, de a befektetett munkát figyelembevéve összehasonlíthatatlanul jobb, mint a "csajozás", randizás, meg hasonló baromságok.


2020. márc. 24. 16:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%

De hiszen akkor jo neked, igy erzel, es nem irod ki frocsogve a gyakori kerdesekre.

Szerintem mindenki jobban jar, csinald.

Csak kozben frusztralt vagy, szerencsetlen, akinek savanyu a szolo.

2020. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nem, pont arról van szó, hogy másokat nem értek: ugyanúgy járnak, mint a kérdésben leírtak. Akkor miért csinálják, folytatják?

Ne menjünk bele a "nem szabad feladni" bullshitbe, mert tudjuk, hogy nonszensz.

És azt se értsd félre, hogy kudarcokból vontam le ezt: SOHA nem próbálkoztam átlagos nőknél, mindig prostiztam. Mert utálok felesleges köröket futni.

Mindegy, ez nem ide tartozott, off.

2020. márc. 24. 17:35
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak szexet akarsz akkor prostizzál tovább nyugodtan. Ha kapcsolat kell akkor vegyél 180 fokos fordulatot a hozzáállásodat illetően. Csak ne hisztizz itt napi 5 ilyen kérdéssel. köszi.
2020. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Hol olvastál hisztit?

Vagy szokásod mindenbe plusz dolgokat belemagyarázni?

2020. márc. 24. 18:32
 15/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tudom hogy a férfiakat szólítottad meg de ha nem bánod hozhozzászólnék de ha bánod pont leszarom. Remélem elkapsz valamit a kis kalandjaid során és 40 evesen egyedül fogsz élni egy redvas lakasban mert arra is lusta leszel hogy kitakaríts. Akkor majd hiányolni fogod azt a nőt akit még sem érdemeltél volna. Aki szeret tisztel megért és mos főz rád. Csók remélem ki*ohad a beled. 35 l

2020. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
LOL, az érzékeny, érzelmes nők mintapéldánya...:D
2020. márc. 29. 16:20
 17/27 anonim ***** válasza:
Figyi faszikam! Ne szidjad azt aki a véleményét és nem mellesleg az igazságot mondja a képedbe köszi előző voltam
2020. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ez fordítva nem igaz, te agysebész?:)
2020. márc. 30. 09:41
 19/27 anonim ***** válasza:
Csak tudod az a helyzet hogy te kérdeztél és mi a többiek válaszoltunk. Na ezt tedd össze IQ bajnok.
2020. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Jó, hát a hozzád hasonlatos tajparasztok nem fogják fel, hogy máshogy is lehet válaszolni.:)

De mindegy, azt csinálsz amit akarsz, csak vigyázz, hogy tedd vissza mindig a kapát a szádba!

2020. márc. 31. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!