Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a sex póz, amiben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a sex póz, amiben a kisebb szerszámot is jól, vagy legalábbis tűrhetően lehet használni?

Figyelt kérdés
#sex , #szexualitás
2020. márc. 24. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Amazon?
2020. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
A webcam. Tedd közelebb a kamerát hahaha
2020. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hellmano ***** válasza:
0%
Toszó mozdulatok a levegőben, gyakorlatilag mindegy mekkora a farkad.
2020. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Kutya
2020. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kutya. 4-es valaszolo legalabb nem egy kreten. Ne felj, az nagy farokkal faj es meg levego is beszorul. Kisebbel pont jo.

Nekem epp eleg nagy okozott fajdalmat, ugyhogy orultem, mikor kisebbel talalkoztam.

2020. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hátulról, szemből, lovaglás - oldalról kicsit komplikáltabb lehet, de a másik háromban is bőven lehet élvezkedni :) A ritmusra, tempóra, erősségre jobban figyelj, az sem árt ha használod a kezed és "ráérzel" a partnerre, s hogy vonzódjon hozzád érzelmileg, nagybetűs Férfinek tartson. Többet számít mint +x cm.
2020. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!