Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderes lányok, amikor ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes lányok, amikor ti jobbra húztok egy pasit, aki még nem lájkolt benneteket, azt miért teszitek, nyugodtan írhat a srác, bejön nektek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
A lánynak fogalma sincs hogy az a srac lajkolta e már vagy sem, amikor jobbra huzza
2020. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig elsők közt dobja fel a friss kedvelőket, illetve a homályos képről azért nagyjából ki lehet következtetni.
2020. márc. 24. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
A Tinder nem igy mukodik, ez a Badoon van. Ha nincs Match vagy nem lajkoltam egy pasit, olvasatlanul torlom. Zavaro, ha sok van, mert nem latom kozben a lajkolt pasit, hogy online-e, illetve idohuzas. Ha nem tetszett, akkor azon az uzenet nem tud mit valtoztatni.
2020. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézegetem azt h kik lájkoltak. Ha ott van egy pasi és bejön vagy van match vagy lesz majd vagy nem tetszek neki. Ennyi. Nem kell ezt annyira túldrámázni. Ha van match akkor ha írnak ugyis válaszolok.
2020. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Wow, utolsó kettő, ezek szerint ti mindketten fizettetek a tinderre, hogy lássátok ki lájkolt és ki nem? Csak úgy látjátok hogy ki lájkolt előre, azt hittem ez a szolgáltatás max a pasikat célozza meg.
2020. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-os, ertelmezd a szoveget, fuss neki.
2020. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te pasiként miért húzol jobbra egy lányt? Azért mert tetszik és ha van match akkor váltanál vele pár levelet kiderüljön van-e szimpátia. Ez a Tinder előnye, nincs szütymögés, adatlap bambulás, kéretlen üzenetek, jobbra húz - balra húz, van fent kép, ennyi.

Ebből kifolyólag ha jobbra húz egy lány azért teszi, hogy ha neked is tetszik akkor írj neki, nem kell külön kérvényre, vagy tapsra várni.

2020. márc. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 Ne flegmázz, hanem értelmezd az én hozzászólásomat.

Nem lehet törölni valakit, ha "nincs match vagy nem lájkolt", mert akkor még nincs kit törölni. Azokat eleve csak akkor látod, ha fizettél érte.

2020. márc. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Illetve ha nem így értetted, akkor ne értelmezésre szólítsd fel a másikat, hanem csak fogalmazz rendesen.
2020. márc. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amikor te egy almát leveszel a többi mellől a polcról, azt azért veszed le, mert az tetszett meg?
2020. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!