Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nök, milyen vége lett az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, milyen vége lett az ilyen jellegu esetnek, ha a pasinak nem áll fel?

Figyelt kérdés

Ha a pasinak, akibe szerelmesek vagytok, és régóta kivánjátok egymást, teoretikusan a pasi is, nagyon igérgeti a fergeteges élményt, és végül orális szex hatására is alig mozdul a farka, mennyire esik rosszul, ha mindez elsö alkalommal történik?

Hány esélyt adtok még ilyen esetben, egyáltalán hogyan dolgozzátok ezt fel?

Én becsapottnak érzem magam, és elment a kedvem az egésztöl, annyira, hogy nem hiszem hogy vaegyszer le tudnék még vele feküdni, mert ha orális szexre nem állt fel, mennyire fog kelleni a testem, amelyik még sépséghibás is itt ott?

Nem értem miért kell egy pasi fenyegessen a nagy szexualis elmennyel, kérés nélkul, semmi elvárásom ilyen téren nem volt töle, ö ajánlja, intézi és végül sehol semmi és még ismétlést is szeretne


2020. márc. 25. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1x volt ilyen,türelmes voltam,nem aláztam meg,nevetéssel,beszólással. Beszélgettem vele,oldottam az ezzel való szorongását.

Soha nem szabad ilyenkor önzőnek lenni,a férfi lelkébe nagyon bele lehet ilyenkor vágni

2020. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam egy ilyen sráccal

Az első alkalommal soha nem áll fel neki

De azt csak a második alkalom áll monda el.

Van aki mag annyira izgul hogy nem megy még ha ezt nem is mutatja ki.

Ne vedd magadra, ez eléggé frusztlálja őt

Nyilván bizonyítani szeretne azért akár találkozni, ha nem tetszenél neki nem akarna.

2020. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mi van ha türelmes vagyok és megértö és arról van szó, hogy nem jövök be neki, ahogy hitte
2020. márc. 25. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismétlést szeretne,ahogy irtad kérdező. Szóval tetszel neki,szeretne veled lenni.

Legyen hosszú előjáték,hogy teljesen egymásra legyetek hangolva és a vágy tetőfokára hágjon. Aztán minden megy magától.

#1 voltam

2020. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Még egy esélyt megérdemel. Egyáltalán nem arról lehetett szó, hogy nem felelsz meg neki, hanem pont, hogy túlságosan meg akart felelni.
2020. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy nézel ki, de azt tudom, ha nekem egy nő bármi szexuálisat csinál nekem, akkor biztos hogy feláll. Lehet csak ezzel akarja elterelni a szót arról hogy impotens. Beszélgethetünk?
2020. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megesik az ilyen. Légy türelmes. Sok oka lehet ami miatt ez a baleset bekövetkezik. Hidd el, h a pasinak is ugyan olyan kellemetlen mint neked.

Próbáld úgy feldolgozni, h nem fogod fel olyan tragikusan a helyzetet.A kövi tali jobban fog sikerülni. Ez bárkivel megesik. Nálunk nőknél is van olyan, h nem nedvesedünk be annyira amennyire kellene.

Nyugodtan megkérdezheted a pasitól, h mi volt a baj. Lehet h elmondja.

Ha nem jönnél be neki, akk nem kért volna egy másik talit.

L

2020. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt feleségem mikor elöször kényeztetett a szájával azt hittem felrobbanok jo volt, már majdnem elmenntem mire szolt hogy nehogy a szájába élvezzek. Soha többé nem tudtam szinte felállnise, elélvezni meg végképp nem ugyhogy megköszöntem hogy nekem ez nem is kell tööle bár fájt nekem. Válásunk után volt aki örömmel kényeztette , kezdetbe nehezen ment de volt jo élményem és el tudtam lazulni és elélvezni. Ugyhogy fiuk lányol a szavakkal vigyázni.
2020. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt mesélte nekem egy hölgy, milyen vége lett a nagy szerelemnek: a pasinak ugyan felállt, de kettő tized másodperc alatt elélvezett. Utána eltűnt és a nő soha többé nem látta. Szegény nő ott maradt kielégületlenül, szerelmesen. Ő biztos adott volna több esélyt, de hát a férfibüszkeség...Ha egy férfinek nem vagy fontos, ilyenkor eltűnik, ezt garantálom. Iszonyatosan kell ahhoz szeretnie, hogy akarjon második alkalmat azzal a nővel, aki előtt beégett.


Én emiatt adtam esélyt valakinek, akivel így jártam. Bármit csináltam, nem állt fel neki. De szerencsére olyan jól ki tudta fejezni az érzéseit, hogy meg se fordult a fejemben, hogy nem jönnék be neki. Ha ilyen téren érzelmi analfabéta lett volna és eltűnt volna napokra, akkor biztos, hogy annak tudtam volna be, hogy nem jövök be neki.

Szóval értékeltem azt, ahogy kezeli a saját beégését és adtam második és harmadik és negyedik esélyt. Talán ötödjére összejött. Nem volt rossz az ágyban, de mivel én is érzékeny vagyok és problémás a szexben, gyakorlatilag a kettősünk katasztrófa volt az ágyban. Nagyon sok gyengédség, szeretgetés nulla szenvedéllyel. Mint két impotens, komolyan mondom.

Amikor már végre azt hittem, hogy meg van az áttörés, és végre belelendültem volna, akkor tutira nála volt valami defekt. Kétszer őrültem meg azért, hogy autóban csináljuk, de neki autóban nem ment, annyira félt a büntetéstől, nem állt fel. Megértem valamennyire, de hatalmas furgon volt, sötétített ablakokkal, szóval azért olyan sokat nem kockáztatott, de lehet hogy tévedek.

Aztán egyszer ő tett egy megjegyzést a szexualitásomra és akkor besokalltam. Rájöttem, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Nem volt meg köztünk a kémia, az izzás. Mély szimpátia és szeretet igen, remek barátok lehetnénk, de az ágyban nem sokat tudunk egymással mit kezdeni. De ezt nem egy alkalom után mondtam ki.

2020. márc. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!