Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Enyhe inkontinencia okozhatja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe inkontinencia okozhatja, hogy nem tudok úgy nedvesedni szex közben, mint régen?

Figyelt kérdés
Tudom, ez ellentmondásosnak hangzik, de azért kérdezem, mert problémám van a szex közbeni nedvesedéssel. Régebben iszonyatos sok váladék képződött, ha felizgultam, volt hogy ágyat kellett mosni utánam és az nem bepisilés volt, hanem egyrészt egy nagyon zselés anyag, másrészt volt hígabb is. Az utóbbi években viszont már egyáltalán nincs zselés, hanem hígabb. Nem pisi, arra figyelek, hogy üres legyen a hólyagom szex közben. De hígabb. Volt aki azt mondta, hogy kidörzsöltem neki és kellett volna síksító. Én ezt nem értettem, mert dőlt a hüvelyemből, de azt mondta, túl híg volt, ezért nem akadályozta meg a kidörzsölést. Azóta voltam mással is és vele meg szinte egyáltalán nem nedvesedtem. Egyrészt lehet ennek oka az is, hogy nem azzal feküdtem le, akire igazán vágytam volna. Másrészt most olvastam, hogy hosszú távon az inkontinencia vaginizmust, hüvelygyulladást is okozhat. Nekem kb. 6 éve van. Enyhe, de ha teltebb a hólyagom, akkor elég egy kis köhögés is, ha meg már tele van, akkor nem tudom megakadályozni a szivárgást. Érzem is kicsit, mintha szárazon égne a hüvelyem. Most először gondoltam arra, hogy esetleg emiatt nem tudok már rendesen nedvesedni szex közben?

2020. márc. 26. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Okozhatja.
2020. márc. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, de de nem valószínű! a nedvesedést,a bartholin mirigyek intézik,az ettől független!Inkontinenciát mindenképp érdemes kezelni,temészetgyógyászati modszerek is vannak!
2020. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak azt nem tudom, hogy hüvelygyulladás nem befolyásolhatja-e azokat a mirigyeket.

Néztem a neten valamilyen szert, majd kipróbálom.

2020. márc. 26. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
maga a mirigy be tud gyulladni,de az nagyon fáj,és műteni kell. mindenesetre figyelj magadra,kezeld a problémáidat!
2020. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!