Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biztos, hogy a lányoknak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy a lányoknak nem a nagy farok kell?

Figyelt kérdés

Van egy állandó szexpartnerem, akivel időnként összejàrunk, meg persze mellette randizgatunk is.


A legutóbb volt egy randija egy sràccal, és amikor eljutottak a szexig, meglátta a farkàt a sràcnak, és majdnem kiröhögte. Túl pici volt neki, ott hagyta faképnél.


Nekem se túl nagy (16), de azt ne mondjátok, hogy nem számít a méret.


2020. márc. 26. 06:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

1 ujjammal és a nyelvemmel csúcsra juttatom a csajokat, farok nem is kell hozzá...

Nézd meg a mutató ujjad, ha van akkora a farkad, az elég lehet... ha tudod hogy kell vele bánni.

2020. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Rövid válasz.

Nem.


Hosszabb válasz. A 16cm nem kicsi.

2020. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos semmi sem, de tényleg nem a méret számít, hanem hogy mit tud vele kezdeni, ahogy a szájával és a kezével is...

A számokat meg egyszerűen nem értem: én soha nem mértem centivel egyetlen emberem férfiasságát sem és tőlük sem kértem számadatot, mégis van egészen kicsi és túl nagy élményem is, egyik sem kellemes, ám megint csak kihangsúlyoznám, hogy nem a méret számít, mert a női nemi szerv úgy van kitalálva, hogy egy gyerek is kiférjen rajta, ergo képes tágulni, míg az orgazmust amúgy a csikló váltja ki, ami meg kívül van és nem belül, ugyebár, tehát megint csak nem méretfüggő...

2020. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22%

Biztos, hogy a dohányzás káros?


A nagymamám unokatestvérének harmadik szomszédja napi 2 doboz cigarettát szívott el és 200 évesen halt meg nyugalomban és szeretetben.

2020. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

S mikor döntötte a világrekordot?


122 év és 165 nap a világrekord s a francia Jeanne Calment (1875–1997) tartja.

2020. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
91%
Most azért,mert a te szex partnerednek ennyire a nagy farok kell,az nem jelenti azt,hogy minden nőnek. Minden nő máshogy van felépítve. Nekem a 16 speciel már sok lenne, ugyanakkor szűz sem vagyok már.
2020. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
83%

Az olyan nő, aki kiröhög egy pasit a farka mérete, formája, akármi miatt, annak súlyosabb gondjai vannak, mint egy férfinek a kicsi farok.

A kis farkat lehet kompenzálni, de ha valakinek nincs agya, az sajnos Tajgetoszra való.

Hogy a kérdésre válaszoljak, én nem szeretem a nagy farkat. Szimplán azért nem, mert fáj.

2020. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!