Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azon lányoknak, akik a kisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon lányoknak, akik a kisebb pénoszméretet kedvelik, vizuálisan is kellően vonzó a kisebb?

Figyelt kérdés

2018. dec. 20. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Án a kötepes nafyságú pénoszokat szerezem.
2018. dec. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
a kicsi sehogy se vonzo
2018. dec. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

*pénisz

De amúgy magas labda volt.

2018. dec. 20. 08:19
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Mindent pénisz szép

Élőben és Vizuálisan is.

Na most ha én vizuálisan el képzelem hogy egy péniszt épp szopok azzal a pénisszel szeretnék dugni is. Jó egy nagyobbat is le lehet ápolni kézzel szájjal de illúzió romboló a tudat, hogy nem tudsz vele szexelni mert túl nagy fájdalmas vagy be se férne.

Ettől függetlenül minden pasi érezze magát férfinek eltekintve attól hogy mi van a gatyában mert minden zsáknak meg van a foltja. Nem leszel kevésbé férfi ha nincs 18 vagy 20+os káró a gatyádban.. Nem a fallosz milyensége miatt leszel csődör hanem az ágyban nyújtott teljesitményedtől és itt nem az órákig tartó Tili-Tolira gondolok mert ha jó a felvezetés akkor az az 5-10 perc is megváltás...

24N

2018. dec. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem a mérettől függ hogy tetszik-e.A vastagsága formája számít.
2018. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Felhőcskének igaza van.

Régen mindig kicsinek gondoltam a farkamat (köszönöm ponróipar). Aztán rátaláltam életem szerelmére, és amikor először lefeküdtünk, az első reakciója az volt, mikor meglátta a pélómat, hogy "Te jó ég, ez ilyen nagy?!".

Hát mit ne mondjak, elég nagy önbizalomlöketet kaptam akkor :) Pedig nem nagy, vastagabb az átlagtól de ennyi.

És a legtöbbször a szex szintén nem hosszú, nem órákig tart, inkább úgy 15-20 percig, de olyankor sikítva élvez el.

Ezzel nem akarok kérkedni, csak a saját tapasztalatom akartam leírni, mert ebből látszik, hogy egy átlagos mérettel is lehet fantasztikus élvezetet okozni.

26F

2018. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Ilyen lányok szerintem nem léteznek.


Aki szerint meg minden pénisz szép, kívánom hogy lássa meg egy 45 èves,alkesz,láncdohányos, elhízott gyárimunkás 10cm-es péniszét.

2018. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

Ilyen nincs !


Senkinek nem tetszik a kicsi !


17/l

2018. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#10: Az átlagos vastagság 4.3-4.5 cm között van és ne haragudj, én nem akartalak sértegetni, csak kicsit álszent hencegésnek tűnt az írásod. Neked ÁTLAG FELETTI farkad van.
2018. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem haragszom, de most bocsánat, hadd tudjam már mekkora a farkam :D

Egyébként ha tényleg az az átlag, akkor az enyém tök átlagos

2018. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!