Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim! Támogatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Támogatnátok olyan kvóta bevezetését a nemi egyenlőség jegyében, hogy ahány gazdag férfi eltart egy nőt, ugyanannyi gazdag nő is tartson el egy férfit?

Figyelt kérdés

A gazdag nők természetesen ha elég gyorsak válogathatnak a még megmaradt példányokból, de gyorsnak kell lenniük, mert hamar elkapkodják a cukifiúkat és utána már csak a Torrente külsejűek maradnának.


Elméletileg így lenne az igazságos a nemi egyenlőség jegyében, nem?


Vagy ilyenkor már jönni fognak a "legyél férfi, tartsd el magad" beszólások?



2020. márc. 26. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz most nőt fogni magadnak, akkor mindegy mit vezetnének be.
2020. márc. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eltartott férfi nem férfi... szóval nem.
2020. márc. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hányingerem van a nemi kvótáktól meg az idióta "egyenlőségre törekvéstől" is. Úgyhogy nem.


(Amúgy sem értem, kit kárhoztatnál arra, hogy kiegyenlítse a mérleget, és mi alapján kényszeríthetnéd rá.)

2020. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok a kvóták híve, éppen ezért próbáltam rávilágítani a dolog abszurditására azzal, hogy megfordítom a tükröt.


Meg némileg zavar, hogy miközben egyre inkább halad a világ a már-már radikális feminizmus (ami Svédországban is van) irányába, sose volt még ennyi aranyásó meg prostituált, mint most.


Amúgy sose volt gondom a nőszerzéssel, a megtartással volt mindig dilemmám. Vagy hazudtam az anyagi helyzetemről és olyankor egy darabig velem maradt, aztán általában én untam meg a hazugságokat, vagy bevallottam a frankót és olyankor pár szex után már kereste a következőt, mert neki stabilitás kell ő majd gyereket akar most ugyan még jó pár évig nem, de bennem nem lát perspektívát.

2020. márc. 26. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:

"a megtartással volt mindig dilemmám. Vagy hazudtam az anyagi helyzetemről"


Mert a nőket összekötöd a pénzzel.

Pedig sok nő az igaz szeretet és szerelmet keresi a párkapcsolatban, nem a vagyont. Ez is jelenthet számára biztonságot, akár még nagyobbat is, mint a pénz.


Szerintem legközebb próbálkozz az őszinte párkereséssel.

2020. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akár őszinte, akár nem, ha én lennék a nők helyében és csak válogatnom kéne a jelentkezők közül, nálam is kevés esélye lenne annak, hogy pont egy nincstelennel kössem össze az életemet.


Nagy különbség van a jómódúságot vadászó nők között és azok között, akik a fiatalságukat és szépségüket nem egy olyan párkapcsolatra akarják áldozni, ahol 0-ról indul mind a két fél.


Próbálkoztam őszinte párkereséssel, a mai napig a fülembe cseng, amit mondott.

"Legalább lenne egy lakásod. Vagy nekem. Tökmindegy, valamelyikünknek lenne valamije. De két szegény összeköti az életét abból semmi jó nem lesz. 23 éves vagyok, élni szeretnék, utazni, tapasztalni, nem albérletet fizetni és túlórázni."


Te összemosod az őszinteséget a túltengő szociális érzékenységgel.

2020. márc. 26. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:

"ha én lennék a nők helyében és csak válogatnom kéne a jelentkezők közül, nálam is kevés esélye lenne"


Mert pénzközpontú vagy. Ahhoz képest úgy tűnik, keveset teszel azért, hogy legyen is.


Az pedig, hogy egy ember annak idején mit mondott, nem szabadna, hogy meghatározza az egész attitűdödet, bármilyen fájó. Az az egyed nem fedi le az egész női nemet, mint ahogy én sem vagyok bántalmazó férfi, pedig jópár idióta kioszt pofonokat a női partnerének.

2020. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!