Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szerintetek normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Anyum rendszeresen bejàr a fürdőbe amikor èn is bent vagyok. Többször rászóltam màr de azt mondja belőle jöttem ki, mit vagyok oda. Mit kezdjek ezzel?

F/16



2020. márc. 26. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

zárd be az ajtót

vagy legközelebb masztizzál a fürdőben úgy, hogy rajta kapjon. Többször nem fog bejönni.

2020. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is bejárogattunk mikor valaki a családból fürdött, nálunk ez tök természetes volt senkit se zavart. Ha téged zavar zárd be az ajtót vagy ültesd le anyukadat es beszélj vele.
2020. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Mi is bementünk, bemegyünk, de ha valaki nem szeretné, akkor nem

20F

2020. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se szerettem, ha bejöttek, de ezt megértették. 16 évesen azért lent már felnőtt vagy.
2020. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Igaza van anyádnak.

Miért vagy ennyire szégyenlős?

Egy családban ez természetesnek kell lenni, nem kell ráizgulni anyádra.

2020. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit kezdjél? Semmit
2020. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát 16 evesen már krvára nem természetes hogy a családtagok bemászkálnak ha fürdik,én a második alkalom után bezárnám az ajtót. Az is szanalmas hogy mondtad neki hogy zavar,de le sem szrja.
2020. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!