Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális dolog az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog az ha 23 éves létemre már több mint egy éve nem szexeltem, és úgy érzem hogy soha nem is fog összejönni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó az ismerkedésben, az is csoda ami eddig összejött. Már több mint egy éve nem voltam lánnyal, már el sem tudom képzeni hogy újra szexeljek, vagy legyen barátnőm.

Normális ha ennyi idősen valaki több mint egy éve nem szexelt.


2020. márc. 25. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a normális, amit annak hiszel.
2020. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
h vágysz rá,de valahogy mégsem jön össze akkor az nem normális. magadba kellene szállnod de jó mélyen ,hogy felismerd a probléma forrását,vagyis hogy miért nem tudsz becsajozni. ha ez megvan ,akkor változtatni,majd belevágni a dolgok sűrűjébe.
2020. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda ilyen gondolkodással. Tudod ha nagyon negatív vagy, és még te sem tudod elképzelni, h bármilyen lány lefeküdjön veled, akk hogy tudnál tenni érte?

Csak bevonzód a rosszat.

L

2020. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, én három éve nem láttam puncit noha böven lehetett volna de mégis egészséges férfi vagyok minden téren.
2020. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj a legjobb haverom 18 évesen elvesztett egy csajjal azóta nem volt nővel mert nem jött össze neki. Most 23 éves. Sajnálom őt de maga tehet erről. Igénytelen néha, lusta és unalmas. Egy savanyú uborkához vagy egy öregemberhez tudnám hasonlítani. Nem csúnya hanem egyszerűen nyomi. Persze nőként ezt könnyen mondom de a szemem láttára lett ilyen szall látom a problémákat. A jó tanácsokat nem fogadja meg. 22/N
2020. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!