Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy álló szerszámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy álló szerszámmal nem lehet vizelni?

Figyelt kérdés
Tudom butaság, de mióta elkezdett foglalkoztatni a szexualitás, azon aggódom, hogy a partnerem trollkodásból belém pisil. Emiatt is vagyok még szűz 19évesen.

2020. márc. 26. 13:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
Akkor vagy te szüz, mikor én.
2020. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Mert ugye a mai fiataloknak nem kell felvilágosítás, mer tudnak mindent ugye... Lehet vizelni, de nehezen. Ezen túl aki tapló és ilyen ostobaságot szeretne csinálni akkor beteszi és úgy intézi hogy ne álljon annyira és megteszi. Ez olyan hogy én azonn aggódjam hogy a nő durván belém fog harapni ha orálisan kényeztet, ez legalább akkora taplóság.
2020. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Én tudok, csak nehéz.
2020. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, csak nehéz mert a megfeszülő gátizom, megtelt barlangos testek (a pénisz kb. 2/3-a testen belül van, az tartja a "helyén" hogy ne lifegjen) összeszorítják a húgycső felső traktusát.

Jól látod butaság - ha egy pasi benned van akkor nem belédvizelni akar hanem belédélvezni, nagy különbség :) Egyrészről húzz rá gumit, másrészről amúgy semmi bajod nem lesz a vizelettől, harmadrészt meg ne kezd idiótákkal.

2020. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Lacc80 ***** válasza:

Ha lehet nem áll rendesen. Teljesen keménnyel nekem nem megy.

Ne parázz, szerintem ő se akarja. 😃

2020. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha 100%-on áll, akkor nem tudok vizelni, viszont ha 90%-on úgymond, akkor már össze tudom hozni, reggel ez gyakran előfordul. Viszont így sokkal nehezebben jön, van hogy fél percig kínlódok, mire merev pénisszel tudok pisilni, pedig érzem, hogy kell. Az tény, hogy akik kedvelik a pisiszexet, azok össze tudják hozni, hogy lepisiljenek merev pénisszel, de a puncidba nincs férfi, aki bele tudna pisilni.
2020. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De lehet :P
2020. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Állóval lehet, aktus közben viszont kétlem.
2020. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lehet. Megoldják, de nagyon nehéz nekik "átállni". Plusz aktus közben nem az érdekli hogy trollkodjon veled, nyugodt legyél. Viccből soha nem fog ilyet tenni.


26/L

2020. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Neis gondolj rá hogy aktus közben beléd vizel , de ha képes is lenne rá , és ez Számodra taszító , akkor azonnal rúgd ki . az olyan mintha Te szopásközben harapdálnád a Péniszét !
2020. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!