Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek véleménye érdekel!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek véleménye érdekel! Lehet erotikus masszázs, férfi masszőrrel, ami megmarad szimpla iparos munkának? Mint például egy talpmasszázs?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet. Ha annyira tetszene a masszőr - mert jóképű és sármos - akkor adja meg a számát és majd munka után randi.
2020. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm korrekt válasz!
2020. márc. 26. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Igazából az ilyen erotikus videókat nézve, tényleg nagyon intenzívnek tűnik és valóban olyan dolog, amit szeretne az ember kipróbálni, de úgy gondolom, hogy ha valaki úgy megy oda, hogy kapcsolata van, akkor ez erősen a megcsalás kategória és elég szánalmas, hogy máshova kell mennie kielégülni.. ha pedig valaki szingli.. akkor saját döntése, de én pl. ebbe se ugranék bele. Nincs tapasztalatom, de szerintem ritka lehet, hogy normális keretek között maradjon a masszázs.
2020. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

kellemes jó érzés de soha mondom SOHA eszembe sem jutna h bármi több legyen, én akkor nem a férfit látom benne hanem a dolgozó szolgáltatót.

voltam joni masszázson is de ott sem vettem férfiszamba a pasit és ha nő volt a masszőr azt sem olyan szemmel néztem.


a nők nem pasik ergo nem a nemi szervükkel gondolkodnak!

2020. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyjából én is így gondoltam!
2020. márc. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!