Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az erotikus masszázs?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az erotikus masszázs? Aki volt már leírná a tapasztalatát?

Figyelt kérdés
Nőként lepném meg vele a férjem. Nem vagyok féltékeny, inkább ez, mint hogy megcsaljon. Úgy tudom, ott csak kézzel csinálják, ez igaz? Több nekem sem férne bele.
2020. márc. 18. 13:45
1 2
 1/20 Hellmano ***** válasza:
100%
Jól átgyúrnak, közben cicivel is megmasszíroznak olaj stb. a végén kérhető kézi levezetés vagy orál. Ennyi, de ne lepd meg vele, mert rászokik és akkor cseszheted :)
2020. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan fizesd be erre, inkább mint a sarki nénihez menjen.

Meg te nyilván nem vagy annyira oda a szexért és ez akkor belefér ha mindketten akarjátok.

2020. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan érted, hogy ott csak kézzel csinálják?
2020. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 subrette ***** válasza:
100%
Inkább Te adj a férjednek erotikus masszázst!
2020. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem te viszed el szájjal?

Tudod itt sokszor megkérdezik miért masztiznak az emberek jó kapcsolatban is.

Azért, mert ha beismerjük ha nem, többször kívánjuk az önzetlen/adakozó, "vissza nem térítendő" kielégülést mint azt igazából kellene.

Szóval ha napjában legalább egyszer csak úgy, önzetlenül orállal kielégíted a társad úgy, hogy nem vársz cserébe semmit, csak lazulhat és élvezheti, nem sűrűn lesz maszturbálás.

Ez egy kapcsolatban elengedhetetlen.

És igen, szájjal, nem kézzel, mert a pasinak is van keze.

2020. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod szereti a szexet, erotikát akkor nagyon jó ötlet, örülni fog neki.

Vannak ügyes, igazi bombázó szexmasszőrök, van aki bugyiban, van aki meztelen, van aki kérésre magas sarkúban, harisnyában dolgozik.

A végét csinálják kézzel, testtel, lábbal, szájjal ki mit vállal és mire van igény.

Én örülnék neki nagyon, hálából meg a párommal is nagyot szexelnék utána.

2020. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
En nokent is kiprobalnam. Persze ha szimpatikus a ferfi aki csinalja. Ferfivel nem szokott orgazmusom lenni csak maszival. Magyon jo tud lenni a szex is nem mondom hogy nem csak nem megyek el. Es allitolag egy ilyen masszazs alatt elmegy a no.
2020. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol nyilván csak kézzel csinálják, de sok helyen nem szabnak határt a dolognak, ez attól is függ, hogy hova fizeted be...

Egyébként ha csak 1 ilyen masszázsra fizeted be, akkor ott csak jól legyúrják.

De ha na máshova, ott elfajulhatnak a dolgok!

Én férfi létemre csináltam ex csajaimnak, és pl volt mikor úgy volt, hogy csak ezt akarják mert kíváncsiak voltak ez milyen, de volt olyan csajom aki annyira beindult tőle, hogy egyszerűen bekapta, annyira nem bírt magával.

Tehát sose lehet biztos benne az ember, hogy kiből mit vált ki 1 ilyen élmény, erre akartam kitérni.


33/F

2020. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Hellmano ***** válasza:
100%
Amúgy ez a masszázs is olyan, hogy hirdető természetesen úgy hirdeti, hogy SZEXMENTES nagybetűkkel. Én nem tagadom voltam többször is ilyen helyen és szinte minden esetben szex is volt. (egy olyan is volt, amikor egyszercsak rámült magától). Azért írják, hogy szexmentes, mert így nem erőltetik nekik, mert oda van írva és ezzel gyakorlatilag ki is szűrték a nekik nem tetsző egyedeket, de mivel ez egy szolgáltatás és bejössz neki illetve még kedves is vagy vele, azért csak rácsusszannak azzal a réssel is az ember szerszámára :) De, mint írtam ehhez be kell, hogy jöjj neki.
2020. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Voltam párszor.

Programtól függ. Meg kell mondani a hölgynek, hogy kézi levezetés legyen csak, ne franciás, vagy olyat választani, ahol nincs is oboázásra lehetőség. Meg szokott lenni még a csúszka masszázs, az nem tudom, belefér-e.

Bár nem feltétlenül tudod vele a megcsalást megakadályozni, hisz egy lingam masszázs azért távol áll a szextől. Meg az ugye csak egyszeri alkalom (rendszeresen azért elég mélyen zsebbe nyúlós).


Viszont bármi is lesz, én a helyetekben várnék ezzel az egésszel a járványhelyzet befejeződéséig.

2020. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!