Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves lány vagyok, a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves lány vagyok, a pasim 28. Egyenlőre névtelenül itt kerdezem meg először, szerintetek hol és milyen oldalakon lehet édeshármashoz harmadik emberkét találni?

Figyelt kérdés
A pasim dobta fel a témát először, először elvetettem a témát, de azóta egyre többet agyalok rajta és kicsit tetszik az ötlet.. szóval szerintetek hol es hogyan lehetne valakit keresni ehhez a dologhoz? Előre is köszi a válaszokat :)

2020. márc. 26. 20:15
1 2 3
 1/22 Hellmano ***** válasza:
Jó most kapsz itt vagy 20 privát levelet tele farokkal azt válogathatsz, ha ez volt a célod :D
2020. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

A pasid enyhén biszex

Izgatja a cuckold

Hát..

Hetero nehezen menne bele...

Undorít egy másik férfival dugni egy nőt..

És most hiába jössz azzal hogy hát nem ér össze a farkuk.. Az egy dolog. De látod őt meztelenül stb.

Én heteroként nem mennék bele.

Olyanban volt már részem hogy én + 2 csaj. Az jó volt.

Olyat még szeretnék! 😎

De ilyet amit te írtál nem.


Amúgy

Rosszlanyok. Hú-n találsz férfi kategóriában olyat aki TUTI belemegy INGYEN

2020. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg lehet kamu kérdés és egy meleg homár vadász farok képekre...
2020. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem az volt a célom hogy egy csomó privátot kapjak, tanácsot szerettem volna kérni minél több embertől, azt gondoltam, itt névtelenül jó lesz... egyebként senki nem mondta hogy csak pasit szeretnék harmadiknak, nem tudom ezt honnan vetted :)
2020. márc. 26. 20:24
 5/22 anonim ***** válasza:
Rakjatok fel fotósorozatot, vifit goldengate.hu-ra. Ott találtok harmadikat.
2020. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A goldengate-en csak idősebbek vannak ahogyan látom.. de hogyan működik pontosan az oldal? Honnan tudjam hogy nem vernek át, nem kamu képek vannak fent valakiről mondjuk? Köszi az ertelmes választ :)
2020. márc. 26. 20:28
 7/22 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye.
2020. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor Te vagy enyhén biszex
2020. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ldhet hogy van bennem egy biszex hajlam, de ezt nem tudhatjuk amíg ki nem próbáltuk :D
2020. márc. 26. 20:36
 10/22 anonim ***** válasza:
27%

Azok vagytok ez tény!

Egy full heterot nem izgat az hogy egy vele egy neművel létesítsen szexet!

Ez te rád is vonatkozhat, vagy a barátodra.

És nem sértettem meg senkit csupán tényeket közöltem.

2020. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!