Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti benne lennének egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti benne lennének egy pár+harmadik felállásban, azzal a feltétellel, hogy a fiú és a harmadiknak társult lány között csak orális szex lehetne?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 03:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a harmadiknak társult fél férfi lenne, én úgy belemennék...mert izgatna ez a felállás.


De ez még jó darabig, csak fantázia lesz :(

2017. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem férfit írtam, hanem lányt... Lányok, vélemény?
2017. jan. 30. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha lenne párom, azt mondanám, hogy S E N K I nem érhet hozzá rajtam kívül, mivel a szex szerintem csak 2 emberre tartozik. rosszul lennék tőle, ha egy másik nő piszkálgatná a páromat. ha a páromnak lenne igénye rá, szakítanék vele, nem bírnám elviselni.

ha nincs párom, nem szexelek.

szóval nálam ez a 3as felállás bukó lenne minden irányból....

2017. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egymást mélyen szerető emberpár sose akar harmadikat. Még a homoszexuális kapcsolat is monogám, ha érzelmekre is alapoz.

Lehet moralizálni arról, hogy aki a párját igazán szereti, az ezt is tolerálja, de ez mesebeszéd.

Ha nem pár mellé társul egy harmadik, az valamelyest kevésbé romboló, de ahhoz is kell egy adag szexuális primitívség, durvaság, mert különben másnap jön a szégyenérzet.

2017. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

persze. de én megengedőbb voltam velük. a

barátom pedig velünk amikor a 3. egy másik ffi volt.

2017. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Benne lennék,de volt is már részem ilyenben.36N
2017. febr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!