Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a tinédzser fiúkhoz vonzódom? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem magamon hogy leginkább a 16-17-18éves fiúkat kívánom szexuálisan. Persze,egy érett férfi is simán bejön természetesen,de valamiért ez a korosztály izgat a legjobban. Ennek lehet valami különösebb oka? Mennyire számít ez normálisnak?

23/L



2020. márc. 26. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez vonz, hát ez vonz :) nincs ezzel semmi gond
2020. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

El ne higgyétek hogy csaj!

Kis búza akarja becsalni a fiúkákat! 😁😁

2020. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,hát te már csak tudod.:)
2020. márc. 26. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem! Nem tudom! Mégis honnan tudnám!

Hanem csak sejtem! Az eddigi tapasztalataim alapján!

Itt 97% férfi/srác. Azok közül 80% homo.. Stb

2020. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát,akkor én egy erős kivétel vagyok😀
2020. márc. 26. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet a finomabb és simább bőrünk tetszik neked, meg a tinis agyunk. Gyerekkorod milyen volt?

18F

2020. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:

Sok nőt vonz, hogy fiatalabbakat avasson be, őket könnyebb is irányítani.


Amúgy nem félsz az öregedéstől? Sokszor az is az oka.

2020. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az anyai ösztöneid miatt vagy rájuk kattanva. A deffektes agyad nem tud különbséget tenni a gondoskodói szeretet és a szexualitás között. Ez az oka mucika ;)
2020. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En meg keso negyvenesen. Es kolcsonos. Csak vigyazni kell, milyen orszag, ki milyen allampolgar. A magyar torveny nagyon megengedo.

Nekem az a mar szinte lanyos, de megis ferfi szepseg a vonzo. Csak azok jonnek be, aki ilyenek.

Tobbnek hazudjak magukat tarskereson. Szolval en elvezem. Az a nehany alkalmi szex raadasul csoda volt. Sok idiotat chatnel ki lehet szurni. A fennmarado, kellemes csalodas. Kulso ugyanolyan jo, szex varakozason feluli volt. Mivel nem sokra szamitottam oszinten.

2020. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!