Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről a testalka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a testalkatról? Mennyire szexi? 22L

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 26. 22:35
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Az összkép számít, sosem tudhatod mikor jön valaki akinek úgy fogsz tetszeni és úgy szeret majd ahogy vagy.
2020. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Mozognod kellene, minden bántás nélkül írom, de tényleg rád férne a mozgás. Xe az valóban mozgás legyen, meg figyelj oda az étkezésre, ne az legyen, hogy xsinálod egy hétig immel-ámmal, aztán befejezed. Van még időd, fiatal vagy, alakítsd a tested, és akkor rád is nőként fognak tekinteni, de én azt se tartom kizártnak, hogy így is rád talál majd valaki. Kívánok sok sikert a változáshoz!
2020. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
Látod ez nem igaz, ha valaki úgy néz ki mint én. Sokaknak csak szépséghibája van nem teljesen ronda a feje és a teste is, ami miatt a belső is megy tönkre.
2020. márc. 26. 23:38
 34/54 A kérdező kommentje:
Amit küldtél privátban az egy átlagon felüli kinézet na ne szórakozz...
2020. márc. 26. 23:41
 35/54 anonim ***** válasza:
Ez nem jó hozzáállás :D azt kell elérni hogy te magad pozitív legyél és jól érezd magad a bőrödben, ha ez sikerül mások is felfigyelnek rád.
2020. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

Őszintén? 10-ből kb. 2-4 pont között, azaz az átlagosnál rosszabb, de van sokkal rosszabb is a képen láthatónál.

Három dologgal lehet rajta javítani:

1) Sport (s még egészséges is).

2) Öltözködés.

3) Személyiség, odaadás, jó szex miazmás.


A képen látható lánynak is van fickója ha jól látom a blogban, s egész pöpec helyen volt a pasijával. Topmodell ugyan nem lesz, de nem lehetetlen párt találnia. Persze ne az alfahímekre utazz. S legfőképpen ne hisztizz, mert az nagyon nem szexi.

2020. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

Már bocs, de szerintem a képen látható csaj egy statiszta vagyis színész, nem emlékszem, de valami Rita a neve.


Lényeg, hogy egy szolid , normális nöt látok a képen.

2020. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem olyan nőt, aki csúnyább, mint a képen levő, és odavolt érte valami krapek.

Kép alapján nem lehet egyértelműen megmondani, sok mástól is függ.

2020. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
63%

Huuu, anyukám! Nagyon rossz helyre jöttél véleményt kérni. :D Elég sok pasival beszéltem már GYIK-ről, és full ronda az összes (tisztelet a nagyon kevés kivételnek). :D Csomó nyominger adja a nagy macsót, azt sehol semmi. Fele lelakott öreg fószer, aki már csak azért is szapulja a nőket mert nem jut neki pna.

A másik fele meg szűz, tizenéves kis nyomi. :D Elvétve akad pár normál egyed, de nagyon ritka. :D


Öltözz szépen, nőiesen és lásd meg magadban a szépet! Mert igenis mindenkiben van valami szép! (Még a nyomi GYk-s palikban is😂). Ha ezt megfogadod, hidd el, hogy nem lesz gondod a pasizással.

Ha nem személyesen szólítanak le, akkor majd valamilyen oldalon. Rakj ki magadról pár képet, amin csinos vagy és látszódik rajtad, hogy tudod, hogy csinos vagy. Jönnek majd a jelölések dögivel! :)

Én se vagyok egy Palvin, de na. :) Hidd el magadról, hogy te is érsz annyit mint mindenki más.

2020. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

Pozitivitás persze, ismerek egy lányt nagyon barátságos, kedves, humoros, neki se volt senkije mert nem egy top nő...nem ér semmit a hozzáállás.

Az öltözködés sem ér semmit ha sz@r az alakja valakinek. Aztán úgyis lekerül a ruha és hirtelen a pasi sötétben akarja majd csinálni, hogy top csajokra gondolhasson közben.

A képen lévőnek ráadásul nem is csúnya az arca képzelhetitek ronda arccal és ilyen alkattal melyik pasinak álmai nője valaki, senkinek...

2020. márc. 26. 23:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!