Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről a testalka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a testalkatról? Mennyire szexi? 22L

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 26. 22:35
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy sokan az előnyös oldalukat mutatják képen, nehéz olyanról képet csinálni akin semmi nem előnyös, márpedig rajtam semmi sem szép így jártam, és sz@ar érzés igen
2020. márc. 26. 23:53
 42/54 anonim ***** válasza:
az a baj hogy az önsajnálat ragadós posványában dagonyázol,és még jól is esik...nem vagy egy modell alkat ,na és?! ha lebecsülöd magad az szinte sugárzik belőled,de olyan szinten hogy az már káros. és ilyen "problémás" emberekkel nem akar kezdeni szinte senki. meg kellene találnod azokat az értékeket amire büszke vagy,a külsőn amúgy is lehet változtatni,fegyelemmel,kitartással. ha nincs belső ragyogás a külsőt bszhatod! olyan mint egy sportkocsi motor nélkül. ilyen vagy? változás mentális és fizikális téren is :) akkor jöna szexiség is.
2020. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez súlyos önértékelési probléma, nem a testalkatoddal van a legnagyobb baj.
2020. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
nem tudom kik írogatnak ide de ezek is vélemények és nem áll távol a valóságtól, annak is oka van hogy nem volt senkim ennyi idősen. Nem vagyok önsajnáltató vagyis nem voltam de a pasik azzá tettek a lenézéssel és szavakkal.
2020. márc. 26. 23:56
 45/54 A kérdező kommentje:
nem önértékelési probéma mert jól látom a helyzetet csak frusztrált vagyok miatta
2020. márc. 26. 23:57
 46/54 anonim ***** válasza:
74%
Én férfi vagyok, rajtam sincs semmi előnyös, de egy kép jól sikerült rólam, csak egy pillanat kép volt, nem is figyeltem, hogy fényképeznek. Annyira más vagyok azon a képen, meg azokon, amit magamról lövök, hogy annak idején volt aki nem hitte el, hogy én vagyok mindkét képen. Mondjuk az a viszonylag jól sikerült kép még talán 2007-ben készült, mindegy fosbookra jó az profilképnek:)
2020. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Nem értem sokak gonoszkodást, a foton példaképp, számomra egy kellemes leány láthato tehát aki rá hasonlit az is egy kellemes nö.
2020. márc. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok véleményt formálni. A linken semmi sem jön be.
2020. márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a link, belinkelnéd újra kedves kérdező?
2020. márc. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs a képen szereplő alkattal.

Nem az a brutál vékony és akkor mi van ?

2020. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!