Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretnek anyira dugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek anyira dugni az emberek? Számomra semmi izgalmas nincs benne.21L

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 06:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet még nem volt jó partnered esetleg..
2020. márc. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Én csak kukit szeretek szopni még imádom ha nyalnak

Maga az aktus h digi-dugi nem izgalmas nekem se..

Nem tudom mi a jó benne mit kell érezni ..

Sose éreztem belül semmi jót csak az hogy megy pénisz ki be és hogy feszít kicsit fáj . Mondom ettől kéne sikítva meg spriccelve élvezni?

De azért próbálkozom hátha

Bár inkább egy jó kölcsönös orál

2020. márc. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már több fiúval szexeltem de nem volt jó,sőt gusztustalannak tartom az egész dolgot.Nagyon csúnyának tartom a péniszt is,undorító.
2020. márc. 28. 07:08
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Gusztustalannak ,csúnyának tartod de mégis magadba engedted Őket higy is van ez ?

Viszont ha az egész szextől undorodsz akkor minek erőlteted! ? Lehet aszexuális vagy...

Egyáltalán szoktad kívánni a szexet a férfit a kielégülést?

2020. márc. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, szerintem az eddigi partnereid nem törődtek veled.
2020. márc. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nőies vagy, ezért nem kell arra gyanakorni, hogy elmaradt nálad a serdülés, és a masztiban se találsz élvezetet, pedig többféle módon is próbálgattad, akkor talán aszexuális vagy, ami meglehetősen ritka. Ugyanakkor sok energiád fog megmaradni az élet egyéb területein. :-)

Ha a masztit nem próbáltad, akkor lehet, hogy csak technikai gondod van, bár az a fiún is múlik, hogy mire vezet rá. Végül, az érzelmek annyira sokat számítanak, és könnyen megeshet, hogy a csak kiváncsiságból kipróbált szex nem ad semmit, viszont egy szeretett személlyel minden helyrekerül.

Személyt mondok, mert nem elképzelhetetlen, hogy leszbikus vagy, csak még nem ébredtél rá. A punci is csúnya, undorító?

2020. márc. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyunk egyformák. A legtöbb ember pedig annyira nem is szeret dugni, sokan csak menőznek vele.

De az biztos, hogy a félrészeg dugásnál sokkal kielégítőbb tud lenni, egy meghitt, tartalmas szerelmeskedés :)

2020. márc. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek, sose hoz össze a sors normális pasival. Sokkal jobban szeretek szolizni meg pálcával fenekelni :).
2020. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem negyven folott lett jo, azota viszont elpusztulok, annyira.
2020. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, hogy fülig szerelmesen annyira kívánom a kedvesem, hogy letépném a ruháit.. Minden porcikámmal akarom, egyesülni akarok vele! Ehhez kellett az minden lt elsöprő érzelmi kapcsolat. Várd ki, hogy működjön a vonzalom és meglátod milyen csodálatos ez! Ha csak úgy megb..szatod magad az nem ilyen. Az csak romboló... Várd ki!
2020. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!