Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki Segítene? Romantikus...

Valaki Segítene? Romantikus regényt keresek, ami teli van fordulatokkal, érdekes, izgalmas, és ne egy tömeg könyv legyen (egymásba szeretnek, összeházasodnak, semmi baj nélkül),

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat 16L

2016. márc. 3. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia:) olvasd el Elizabeth Adler könyveit:) sok van, nem teljesen romantikus, van benne némi "krimis" rész is:)

én nagyon szeretem őket:D 16/L

[link]

2016. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 V.Tina ***** válasza:
40%
Nagyon tudom ajánlani Jennifer Blake-től az Aranylázt, nagyon jó a sztori, és jó hosszú ;) az a kötet, ami nekem van meg, 501 oldalas, és én imádtam. Nem az a tipikus love-sztori, hanem amint írtad is, tele van fordulatokkal, őrültekkel, izgalommal és szerelemmel <3
2016. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

- Vavyan Fable - a regényei zömében elég sok minden történik, mire rájönnek, hogy szeretik egymást, pláne, mire míg össze tudnak házasodni, pl. Meg egyébként is, ő nagyon érzékletesen és kifejezően ír.

- Kate: Fallen

- Cabot: Elhagyatva

- Morgenstern: Éjszakai cirkusz

- Dumas pl. Három testőr

- Angyalszív - bár eze nekem dedós

- Nora Roberts krimijei, pl.

2016. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vavyan Fable-t én is ajánlom, ha szereted a humor/krimi/romantika kombót.


és Nora Roberts -et is. Nála is sok-sok bonyodalom van a történetekben.

Viszont attól függően melyik kiadó adta ki a regény, elhatárolható nála kevésbé krimis v. misztikus, de ettől még fordulatos romantikus. Ezeket zömében a Harlequin kiadó adta(ja) ki.

A krimis/misztikus izgalmas romantikus regényeket pedig nagy átlagban a GABO kiadó. (bár azért vannak átfedések)

2016. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Alkonyat 1-4 részig
2016. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Boris Vian - Tajtékos napok

Milan Kundera - A lét elviselhetetlen könnyűsége

2016. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha szereted a kosztümös románcokat, ajánlom Julia Quinn könyveit. Én a Bridgerton család sorozatból olvastam néhány részt, ott is elég soká jönnek rá, hogy szeretik egymást, és mindenféle félreértés történik közben.
2016. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Rómeó és Júlia 😆
2016. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Laini Taylor:Füst és csont leánya. Nagyon jó könyv, fordulatos és romantikus is. Hidd el, nem fogod megbánni, ha elolvasod! :)
2016. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
John Greentől a papìrvárosok. Nem egy tipikus szerelmes sztori, nem is olyan izgalmas, nem is olyan fordulatos, de azért egy picit hasonlít a leírásodra! Ajánlom nagyon! :)
2016. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!