Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderes lányok, ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes lányok, ti milyen gyakran használjátok az alkalmazást?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert azt tapasztalom, hogy még a legérdeklődőbb lányok is max. olyan 3x 4x írnak vissza egy nap, és ennyi. Ti ennyit is használjátok, vagy akkor csak szimplán nem érdeklem az illetőket.

2020. márc. 28. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
A tindert általában a lányok 1 éjszakás kalandokra keresik, megbeszéltek egy bulit, elmész bulizol vele fizetsz neki 2-3 piát, aztán felmentek hozzá vagy hozzá (inkább hozzá menj, könnyebben elengedi magát és nem kell kimosni az ágyneműt) és megdugod erről szól az egész app. Nagyon nem lesz népszerű amit most mondtam de 98%-ban működik szóval... ez is jelent valamit.
2020. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet az első válaszolóval.

Kérdező:ez tök jó szám! Én annak írok ennyit,akit érdekesnek tartok. A többinek csak napi 1-2üzi megy csak. Mondjuk én hosszúakat írok és sokat is kérdezek.

2020. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!