Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos kapcsolatba mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kapcsolatba mennyire fér bele egy ilyen elem? Ez már DDLG?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott, hogy este olvasnék mesét a barátnőmnek:) egyébként szereti a meséket.. meg azt is, ha mély hangon beszélek hozzá :D

Szerintem lefektetem és mese könyvel nekiülök mesélni, aztán simogatni kezdem, majd jól megdugom:)


Belegondolva, picit tartok tőle, hogy nevetséges lenne.. nem tudom. Mindenesetre ki fogjuk próbálni, de azért érdekelne, hogy ti miként reagálnátok erre a saját kapcsolatotokban?



2020. márc. 28. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, nekem lehet tetszene ez
2020. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy milyen történet lenne jobb? Hagyományos mese, vagy jobb, ha kitalálok egy mesét, amit rá alakítok, ami pl egy "kislányról" (róla) szól, könnyen felismerhető legyen, hogy ő a főszereplő.


Lehet nekem is azért furcsa, mert eddig még nem volt ilyen a kapcsolatunkban, de így hogy gondolkodom rajta egyre inkább izgat:)


Szerintem meglepem vele..

2020. márc. 28. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez max akkor tetszene, ha a mese nem igazi, gyerekeknek való mese lenne, hanem +18-as "mese", ilyen szuggesztív vagy akár explicit is lehet, a lényeg hogy a szexhez legyen köze valahogy, mert eléggé furán érezném magam ha szimplán arról regélnél hogy a kis hableány eladta a hangját lábakért, de közben a fenekemet markolászod... szóval nekem a kettő hangulata nem passzolna össze... nem tudom, hogy érthető-e, amire ki akarok lyukadni.
2020. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kitalálnék a helyedben egy mesét amit tovább vinnék a szex irányába, de amúgy nekem is tetszene simán belefér a kapcsolatba
2020. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene nekem is, de olyan formában ha nem igazi gyerekmesét olvasol fel királylányról meg királyfiról, hanem te találsz ki valamit. akár valami kissé pikánsabbat, hogy meghozd a hangulatát.
2020. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jajaja. Kitalálok róla egy mesét:)

Köszi lányok, legyen szép estétek!

2020. márc. 28. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Én DDLG kapcsolatban élek és erősen része ez, hogy a kislány és az apuci karakterek megjelennek, mint a leírt helyzetben. Ha ez néktek jól esik nincs vele semmi gond, élvezzétek
2020. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es!

MIlyen DDlg-elemek vannak a kapcsolatotokban? Hogy alakult ki a DDlg nálatok? Megbeszéltétek az elején, hogy mindkettőtöket izgatja vagy véletlen derült ki?

2020. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

#8

Írj privátot, ne offoljuk szét a kérdést! :)

2020. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!