Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik a rosszabb? Ha örökre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Ha örökre egyedül élem le az életem vagy ha belekényszerítem magam egy pasival való kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Nem tudok nőkkel kapcsolatot kialakítani. Nem megy. Pasiknál több sikerem lenne de nem sok igazi vágy hajt hozzájuk. Nem undorodom kifejezetten csak nem érdekel. Maradjak inkabb egyedül akkor életem végéig?
2019. máj. 18. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudsz kialakítani kapcsolatot nőkkel? Nem tudsz kezdeményezni, vagy nem tudsz fenntartani egy működő kapcsolatot nővel?

Szerintem kényszerből ne menj bele semmibe, egy idő után te is és a pasi is megszenvedné.

2019. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok fenntartani inkabb. Nincs bennem semmi ami megragadná a másik figyelmét hosszabb távon

Egyébkent szűz nem vagyok (ezt még az elso valaszolonak)

2019. máj. 18. 15:17
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Maradj egyedül.
2019. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Belekényszeríteni semmibe sem érdemes, akkor inkább párkapcsolat nélkül. Jó társaságot és barátokat attól még találhatsz magadnak.
2019. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

El tudnád mondani,miért nem ragadod meg más figyelmét,vagy mit ertesz ez alatt?

Ha gondolod írhatsz privátban is :)

2019. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Örök igazság:inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatba.
2019. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy miért gondolod azt, hogy nem tudod fenntartani a másik érdeklődését hosszab távon. Ezt a volt párod/párjaid mondták neked?
2019. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ötös és hetes válaszoló: ezekre nincs válasz. Egyszerűen nem vagyok olyan személyiseg ami megragadna a másikat. Nincs bennem semmi
2019. máj. 19. 18:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden ember különleges a maga nemében. Nem hiszem,hogy ne lenne benned semmi :)
2019. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább erősen önbizalom hiányos vagy. Ismerkedj, előbb utóbb mindenki megtalálja a párját 😊
2019. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!