Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha arra gondolok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha arra gondolok hogy valaki szoptatja az ex barátnőmet miközben én kiverem magamnak?

Figyelt kérdés
Miközben maszturbálok elképzelem hogy az ex barátnőmet akit nagyon szerettem,szoptatja egy másik srác aki nem én vagyok. Arra gondolok milyen volt megcsókolni és hogy most ezt a szájat egy másik srác dugja. Élvezem a gondolatot hogy nem én kellettem neki hanem egy másik srác aki elé simán letérdel és élvezésig szopja.
2020. márc. 28. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány
2020. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Hogy nézett ki az exed? privátban mesélsz többet? :D
2020. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
szub hajlamú "csicska" vagy, a Te hozzá állásodtól függ, hogy normális-e. ;)
2020. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én élvezem ezt az érzést. Élvezem hogy az exemnek jó az hogy más kielégíti.
2020. márc. 28. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal valaki meg is teszi.

Lehet ő meg attól élvez nagyot, hogy arra gondol, hogy ő ki tudta hozni a teljes odaadást ebből a lányból, aminek te a közelében sem jártál.

2020. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ez így is van rendben. Nagyon remélem hogy minél többször fog élvezkedni mások farkán. Én nem kellettem neki de szeretném ha ő boldog lenne mással.
2020. márc. 28. 19:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Szereted még mindig? És közben van benned egy nagy adag sub hajlam is férfi létedre?
2020. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretem őt. Szerelmes vagyok belé, de nem vagyok féltékeny. Bár most úgy tudom hogy nincs senkije.
2020. márc. 28. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdező, ne is válaszoljatok neki.
2020. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cukkold pasi vagy. Éld ki a vágyaidat!
2020. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!