Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy aszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy aszexuális vagyok, honnan tudom biztosra?

Figyelt kérdés
Igen, már szétgugliztam magam, de valahogy nem találtam sehol kielégítő választ. Olyanok válaszát várnám első sorban akik aszexuálisak, vagy van olyan közeli ismerősük aki igen.
2020. márc. 29. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Mi ezt honnan tudjuk? 🤔

Ilyen szűkre szabott infóból, az ég világon semmit nem lehet mondani, ami hasznodra tudna válni!

Pl...


Miből gondolod?


Korod?


Neked?


Maszturbálni szoktál e?

Mindig ilyen voltál? (persze mi nem tudjuk milyen azaz ilyen)


Tehát ez olyan mint ha, én azt mondanám neked, hogy lehetséges, hogy szeretem a pörköltöt nokedlival...? 🤔


Vadidegen emberek mit mondjanak egy ilyen kérdésre?


Az vagy, de lehet, hogy nem, vagy az leszel, de az is lehet, hogy mindig az voltál... Kb így...


33/F

2020. márc. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
*Nemed akart lenni
2020. márc. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az aszexuálisok nem látogatják a szexualitás kategóriát mivel... nem érdekli őket a szexualitás. Úgyhogy ne itt érdeklődj.
2020. márc. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
Pszichiáter.
2020. márc. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

szerintem ez olyan, hogy van aki nem szeret mondjuk filmet nézni, de ebből azért 100%ra nem tudhatja, hogy soha nem fog neki tetszeni egy film. de etről függetlenül érdemes úgy élnie, hogy az életét ne a filmek köré rendezze be.


szóval szerintem tutira nem tudhatod, hogy soha semmi test nem hatna rád, de ettől még élj úgy, hogy aztokat a dolgokat keresd ami neked jó éppen és ne azt, hogy hogy lehetnél olyan mint mások.

2020. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudod, hogy senkit nem találsz szexuálisan vonzónak. Az teljesen mindegy, hogy a szex maga érdekel-e, vagy hogy szoktál-e önkielégíteni. Az aszexualitás egy szexuális orientáció, nem a szexhez mint tevékenységhez való viszonyodat jelzi.
2020. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-ossal egyetértek, de asszexualitásnak nemcsak a romantikus vonzalom hiányát nevezzük, hanem van egy másik típusú asszexualitás:


A második eset azt az állapotot jelenti, amikor ugyan az egyén képes romantikus vonzalomra, de nincs libidója. Nagyon kevéssé, vagy egyáltalán nem képes szexuálisan felizgulni és/vagy képtelen az orgazmus megélésére.

2021. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonymousreview60 ***** válasza:
75%
Pszichológussal vagy pszichiáterrel beszéltél már róla?
2021. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!