Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Miért tartjátok szexibb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért tartjátok szexibbnek a vörös hajszínt mint a többit?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokra vagyok kíváncsi miért vagytok érte annyira oda.

2020. márc. 30. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
A legszexibb a vörös,minden bika bevadul tőle!
2020. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem színt kell valtanom... Most fekete.
2020. márc. 30. 19:48
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha természetes fekete, akkor nekem jöhet!!
2020. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ki mondta, h minden pasinak a voros a zsanere eleve? Neked nem hajszint hanem agyat kene cserelned, mert anno rossz sorba alltal be mikor osztogattak az eszt.
2020. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vörös hajú nő vagyok. Remélem nem baj ha én is írok.


Nem mindenkinek tetszik. Sőt! Nagyon megosztó hajszín. Vagy nagyon szereti valaki, vagy nagyon nem.

Voltak olyan pasik, akik szószerint megmondták ha nem vörös hajam lenne akkor többet is el tudnának képzelni.

De voltak olyanok is, akik egyszerűen mániakusan oda voltak érte.

Tény, hogy egy jó vörös árnyalat sokat tud dobni az ember megjelenésén (persze csak ha megy a bőrszínedhez, szemszínedhez).

2020. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha szexi és vonzó vagy mindegy milyen színű a hajad. Nekem eddig a szőkék tetszetek nagyon, de a legutóbbi nagy szerelmem fekete volt. Megnézhetlek?
2020. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D nem szeretném cserélni az agyam nincs bajom magammal csak ironiabol írtam hogy szint váltok..:)
2020. márc. 30. 19:53
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is nagyon tetszik a vörös, a mostani barátnőm is az.

Talán neki nagyon megy az arcához, mindenéhez a vörös haj.

Meg azért tetszik sok férfinak mert sokall ritkább minta fekete és barna.

Arról ne is beszéljünk hogy a barátnőmnek nem kellett soha borotválni semmilyét. Neki épp hogy van a kezén , lábán egy kis pihe csak, de ezt csak akkor lehet észre venni ha nagyon megnézzük. Nem úgy mint a fekete csajoknak hogy állandóan szőrösek, borostásak.

A punciján is nagyon vékony és rövid a szőr, ez is inkább csak pihe.

De maga a haja színe az valami mese szép vöröses szőke.

2020. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A fekete hajszín is jó jéghideg kék szemekkel:), vagy zölddel, szürkéssel.

A vörös vadító tud lenni mindenféleképpen, nemhiába tüzes (de nem minden esetben) egy szép ruhával, normális jellemmel tuti nyerő.

2020. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok,de tetszenek a nők is.

A rezes vörös nagyin nem tetszik. A pirosas vörös jobban tetszik,de nem a kedvencem. Nem mindenkinek áll jol. Pl én cigányossn néznék ki vörös hajjal.

2020. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!