Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex mennyire jó igy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex mennyire jó igy egy pasinak, ha nem igazan vonzódik, hanem unalomból hódit, trófeagyujtés miatt?

Figyelt kérdés
Tehat nem szerelmes.
2020. márc. 30. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem unalomból csinálja, élvezi

Ha unná nem csinálná.

Legalábbis én még nem hallottam ilyet.

2020. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó neki amíg csinálja - azért csinálja, utána felöltözik és lelécel. Egyszerű, sima érzelemmentes dugás. A férfiak képesek erre - ha nem így lenne akkor a prostiknak felkopna az álluk.
2020. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem, és a szex nem ugyan az.

Sokaknak van szerelme, élete értelme.

De attól még mással is szexel, de szerelmét egy kalandért el nem hagyná.

Ez sokaknak felfoghatatlan tudom, hasonló képp vannak a nyitott párkapcsolatok, vagy hogy hármast keresnek szexuális vágyukat akarják kiélni, amit Othon nem kapnak meg,

Vagy nem is tudják, és itt lehetne mondani a rengeteg fétis, alázás, verés, kínzás kötözés, durva dugás-szoptatás.

Vagy egyszerüen a hódítás,

2020. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nokent kezdtem trofeagyujtesbe. Az igaz, hogy a lelkem tavoltartom, de a testi vonzalom, vagyakozas, izgalom az nagyon is fontos. Inkabb nem szexelek, ha nincs meg.
2020. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindegy többször csödöt mondott és konkrétan csak szexet akart
2020. márc. 30. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem unalomból csinálja. Hidd el h ezt nagyon is élvezi.

Sztem jobban élvezi, mintha szerelmes lenne.

L

2020. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En egy bizonyos kor folott lettem noi Casanova. Csodalatos erzes. Meg vannak valogatva, es en nem igerek, nem hazudok, pasiknak nem muszaj.

De en ertem. Szar dolog egynek lenni, de neki jo erzes, barmennyire zavar.

2020. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!