Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem adom be a derekam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem adom be a derekam alkalmi szexre akkor örökké szex/szerelem szűz maradok? 23/L

Figyelt kérdés

Rohadtul elegem van már, hogy mindenki csak szexet akar.

Sajnos én érzelmi alapon működöm, tehát nekem nem a szex az elsődleges. De így, hogy még hogy nem volt senkim, nem tudok normálisan ismerkedni, folyton azon jár az eszem, hogy mikor kerülök a kérdések miatt kínos szituba. Kezdek már bekattanni.



2020. márc. 30. 19:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul a barátnők azzal jönnek mindig, hogy én egy gatlasos, prűd, szégyenlős nő vagyok. Ez nem igaz. Nagyon vágyom már rá, de nagyobb örömöt látok jelenleg abba, hogy valakit atoleljek pl, minthogy széttegyem a lábamat.
2020. márc. 30. 19:53
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Oh ezt de jól esett olvasni!

Már napját se tudom mikor ölelt meg valaki csak úgy minden szándék nélkül őszintén!

Nekem is hiányzik nagyon!

2020. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen csaj valószínűleg az igényeid és az elvárásaid nem találkoznak a kínálattal.
2020. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azért kivételek is
2020. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Hellmano ***** válasza:
47%
Végülis egy átölelés belefér még a széttárt lábak előtt :)))
2020. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Egy időben én is sokat gondolkodtam.. , aztán rájöttem, hogy nekem is kell tennem magamért valamint, meg már úgy vagyok, hogy majd a Jóisten hozza össze ezeket szerencsésen. Mert a jó kapcsolatok ahol hűség és kölcsönös szeretet van az élet nagy áldása, szóval várni kell rá. Addig tanulás, ima és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön mint egy komoly kapcsolat. Aggodalom mentesen, mert az csak őrli az embert. A lényeg neked mi a jó és helyes, ne befolyásoljon mások véleménye. Türelem rózsát terem. Tudok olyanokat akiknek ez megtörtént..

2020. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy “sajnos én érzelmi alapon működöm”? Miért lenne ez sajnos? Ha eleged van hogy mindenki csak szexet akar, akkor miért adnád meg bárkinek is? Attól hogy lefekszel valakivel, nem leszel előrébb, úgyanúgy nem lesz senkit ölelned.

Amúgy meg te az ilyeneket barátnőnek nevezed? Elég fura..

2020. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy így se akarok maradni,de képtelen vagyok belemenni egyejszakasba
2020. márc. 30. 20:15
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Keress egy pasit, aki hosszútávra tervez. De azon ne lepődj meg, ha már második nap dugni akar, ez normális 23 év körül.
2020. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy kivel, mikor és milyen körülmények között akarsz lefeküdni.
2020. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!