Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok még csinálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok még csinálni?

Figyelt kérdés

25éves lány vagyok, lassan 2-éve vagyunk együtt a párommal

2-hete vagyok itthon ( itthonról dolgozok) ő autómentő úgyhogy neki nincs karantén elég sokat megy

1-hónapja nincs köztünk a puszin kívül semmi

Én már elég nehezen -bírom, próbáltam vele beszélni de gyorsan lerázza ezt a témát,hogy be hisztizzek

Nem szeretném ezért elhagyni, de már a falat kaparom...főleg,hogy itthon is vagyok.

Hogyan tudnám rávezetni?


2020. márc. 31. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyire hiányod van?
2020. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy beszerzel egy dildót, vagy egy kalandot.
2020. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát először is tisztázni kéne hogy ez miért van. Hogy azért tart távolságot, mert fél hogy megfertőz, ami szerintem elég figyelmes tőle, viszont ha nem ez az indok, akkor az szerintem nem túl jó jel.
2020. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kíván? Fél hogy meg fertőz vagy hogy van ez?
2020. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor van egy rossz hírem: azzal, hogy egy légtérben vagytok, ugyanúgy megfertőzhet. Csak mondom. Ha nincs mellette szex, az már csak a plusz, de elég, ha csak egymás mellett alszotok vagy megfogod utána a kilincset.
2020. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod megcsalni és egyébként jól megvagytok, akkor marad a kezed, meg a vibri, ezekkel azért kihúzod két igazi szex között. Ha váltani akarsz akkor beszélned kell vele, róla.

Egyébként sok nő van így, mert az utóbbi hetekben egekbe szökött a vibrátor vásárlás (lehet férfiak is vannak így csak nekik elég a kezük).

2020. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézz szerető után. Nincs semmi, beszélni nem lehet vele....intézd el mással. Sorry, magának kereste. Én is nyúltam már ehhez.
2020. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha puszit ad akkor a "lerázása" nem ok, hanem csak kifogás miért ne "kelljen". Ha huszonévesek vagytok és egy hónapja nincs szex akkor annak a kapcsolatnak az álmoskönyvek nem szoktak túl nagy jövőt jósolni...

Nem kell elhagynod, ha vége a járványnak úgyis ő fog előállni a farbával - valami mondvacsinált kifogással, hogy miért kellene lezárnotok a kapcsolatot. Lehet gonosznak tűnik amit írok, de sajnos ez van.

2020. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!