Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szűz lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szűz lánnyal lehet durvább, akár Bdsm jellegű dolgokat csinálni?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam rajta hogy regisztrálok egy olyan oldalra ahol találhatok egy domot, de nem vagyok benne biztos. Elsősorban azért, mert szűz vagyok és nem tudom mennyire zavarná ez a pasikat. Természetesen nem az a fajta szűz vagyok aki kb semmit nem enged csinálni, meg nem engedi hogy hozzányúljanak. Meg azért először csak beszélgetnék, chatelnék egy tapasztaltabbal a témáról, nem rögtön belemennék mindenbe. Szerintetek egy szűz lány lehet vonzó egy domnak? Lehet vele Bdsm jellegű dolgokat csinálni? (az megvan hogy mik azok a dolgok amiket lehet velük csinálni, csak abban nem vagyok biztos hogy mennyire kivitelezhető)
2020. márc. 27. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Mekkora trollkérdés :)
2020. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze. Nem te lennél az egyetlen szűl lány aki ezt kedveli és kéri, sokan még fizettek is érte, mondjuk az kockázatmentes volt, tehát le volt fektetve, hogy mit hogyan mennyi ideig csinálunk és nem esett baja a lánynak, utána még párral beszéltem is, hogy esetleg mentálisan nincs e probléma, mert elsőre egy ilyen akár traumát is okozhat. Ennek ügye ha mint szolgáltatás, van vonzata.

Ne írjon senki privátot nekem. Köszönöm.

2020. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, vonzó lehet egy szűz lány is egy domináns férfinek, ama oldalakra ugyebár meg azért regisztrálnak hogy "BDSM jellegű dolgokat" csináljanak. Egy tapasztalt Dom viszont átlát azon ha valaki csak beszélgetni akar róla és trollkodik.
2020. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!