Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elitélendő h izmos, vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélendő h izmos, vékony férfiként a molett lányokat tartom szépnek csak és hozzájuk vonzódom?

Figyelt kérdés
Sokszor maguk a molett csajok se hiszik el h valóban tetszik nekem. Haverok meg szekálnak folyton folyvást.
2020. ápr. 1. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem elitelendo addig, amíg nem szolod le azt a nőtípust, akihez nem vonzodsz.

Az meg, hogy szekalnak... Miért vannak ilyen infantilis barátaid?

2020. ápr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Isten ments. Én soha nem szóltam meg egy nőt sem emiatt. Elutasítani nyilván utasítottam már emiatt nőket, de sose mondtam, hogy emiatt vagy bármi. Én a női nemet tisztelem és nem bántom őket se szavakka, se tettekkel.
2020. ápr. 1. 01:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyálatalán nem az! Azon meg ne csodálkozz, ha sokszor nem hiszik el a lányok... (társadalmi dolog).

Havetjaid meg hülyék, ha szekálnak!

2020. ápr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő. Mindenkinek más az ízlése.
2020. ápr. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta barátnőre lelned?
2020. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Megismerkedtem egy csupa szív, szexi és humoros csajjal. Jelenleg randizgatunk, de én már szerelmes vagyok
2020. okt. 1. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!