Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elítélendő, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, ha egy vékony srácra nem tudok FÉRFIként tekintetni?

Figyelt kérdés

pl. ilyen adottságú: [link]


[link]


2015. ápr. 28. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem elítélendő, a képeken valóban nem férfiasak, olyanok mint egy testileg túlfejlett 12 éves.
2015. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Most ezt muszáj volt? Szeretnek provokálni itt egyesek.
2015. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
mert ezek nem ferfiak.
2015. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem az életkort kell nézni, mert nagyon sok 30 körüli van, aki így néz ki...
2015. ápr. 28. 13:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Na akkor én már emberesnek számítanék neked :D
2015. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem elítélendő, akkor keress idősebb, férfiasabb, megtermettebb pasit magadnak.
2015. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Érdekes, erre egyből ugrik mindenki, hogy mégis hogy mondhat ilyet valaki, de ha egy férfi azt írja, hogy ő undorodik a kövér nőktől, az teljesen elfogadott.

Ízlések és pofonok.

2015. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy troll kérdés! Amit egy kövér férfi írt ki mert zavarja hogy ezek a valóban nyomi, trendi vékony srácok kapnak csak barátnőt!
2015. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Ízlések és pofonok, képzeld én is kb ilyen testalkatú vagyok, próbálok tenni ellene, rengeteget eszem és járok kondiban, de genetika az egész, emiatt megy szörnyen nehezen.Viszont mégis szerencsésnek érzem magam, hogy mégsem túlsúlyos vagyok és 192cm magassággal áldott meg a sors, mivel szerintem aki túlsúlyos vagy alacsony, pl 170 cm, annak sokkal nehezebb dolga van.


Most térjünk át a férfias dologra? Mitől férfi a férfi? Attól hogy meg tudja védeni pl a barátnőjét? Képzeld egy vékony ember is megtudja, nekem barátnőmbe kötött bele egy jó nagy darab kondis gyerek, 10 másodperc alatt földön volt a gyökér. Attól még, hogy vékony valaki, nem kell félteni, jelen esetemben 8 év aikido.


De ezen kívül azt se felejtsük el, hogy attól is férfi a férfi, hogy pl el tudja tartani a családját, értelmes, művelt, humoros stb. Járok én is konditerembe és a legtöbb "nagy kigyúrt állat" olyan buta, hogy az nem igaz és valószínűleg az életben semmire nem viszi, maximum elmegy biztonsági őrnek a Tesco-ba. Persze ismerek lenn egy úriembert, aki nagyon szépen kigyúrta magát és orvos, szóval van ilyen eset is, de én a többségről beszéltem. Megint visszatérek magamra. 1 év múlva végzek az egyetemen, villamosmérnök leszek, már van állásajánlatom Németországban, összeget nem írok, de 7 számjegyű.



Egyszóval kedves kérdező, arra szerettem volna rávilágítani, hogy lehet hogy egy vékony sráccal fognád meg az isten lábát, de persze ez a te döntésed.

2015. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hű ez nekem sem jön be.

Főleg, hogy ha vékonyabb mint én.

Én 56 kg vagyok, volt egy ismerősöm, aki alig volt 50, pasi létére (28 éves volt).Á... nem tudtam volna összejönni vele. Mint a kisöcsém.

2015. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!