Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki ha bepisiltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha bepisiltem szex közben?

Figyelt kérdés

Azt hittem volt már orgazmusom...hát most kiderült hogy még nem. Most volt az első.

A párom szerint nem pisi volt, hanem "spriecceltem" de iszonyat sok volt a folyadék.

En nagyon sokat iszom egy nap, szoval az en pisimnek se szaga se szine főleg a nap végén, igy arrol nem tudtam megállapitani hogy miaz, dehát en azota szégyellem magam. Sikaltuk es hajszáritoztuk a matracot utána. Szegyellem magam barátom előtt magam azóta, félek megint megtörténik és hogy kiábrandul emiatt..


2020. ápr. 1. 22:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#8 bakker tudom h a spriccelés izgató a pasiknak, de szerintem a pisilés nem mindenkinek.


Btw természetesen beszéltem már vele erről.... azt mlndja semmi baj minden ok. De en kellemetlenul erzem magam

2020. ápr. 1. 23:18
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

10# Orgazmál :D Először hallom ezt a szót, k-a jó!


Kérdező# Ne szégyelld emiatt magad, ez legyen a legkisebb malőr ;)

2020. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne szégyelld, ha pisi volt, hàt istenem, bàrkivel megeshet. Egy baràtnőm részegen pisilte össze magàt egy teremnyi ember előtt egy karaoke bàrban mikor énekelt. NA az ciki. Ha akkoràt élveztél, hogy összepisilted magad, az nem.

Ha pedig spriccelős orgazmus volt, akkor màzlid van, a pasid meg legyen büszke. És tegyetek gumilepedőt a matracra😊 ennyike

2020. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy melyik nyílásból jött, semmiképpen sem ciki. A pasid valószínűleg örül neki.
2020. ápr. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak, megértelek. Teljesen természetes, hogy kellemetlenül érzed magad, biztosan én is ezt érezném, de próbáld meg kicsit gyakorlatiasabban felfogni a kérdést.

Ciki vagy sem, megtörtént. Nyilván nem élheted le az életedet szex nélkül, rettegve attól, hogy megint megtörténik. Főleg úgy, hogy nem is lehetsz biztos abban, hogy pisi volt-e vagy sem. Ezért légy talpra esett, és derítsd ki, hogy mi történt pontosan!


Álljatok neki újra a barátoddal, de előtte mindenképp menj el pisilni és légy benne biztos, hogy üres vagy. Terítsétek le az ágyat olyannal, amit nem sajnálsz (a gumi lepedő nem hülyeség) és hajrá. Ha megint megtörténik ritka nagy mázlid van, mert biztos lehetsz benne, hogy a barátod egy császár az ágyban és te azon kevés nők közé tartozol, akik ezt megtapasztalhatják. A gumi lepedő ugyan marad, de kisanyám, mindenki irigyelni fog! ;)

Ha nem történik meg, akkor pedig mehet a szex, mert tudni fogod, hogy legközelebb csak egy gyors mosdó látogatás és tuti minden rendben lesz. :)


Hajrá csajszi, törjön szét az ágy! :D

2020. ápr. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért illő lenne tudni hogy akkor most bepisiltél vagy nagyot élveztél.
2020. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

Bármikor rámpsilhetnél szex közben!

Imádnám a gátlástalanságot!

2020. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ismerős helyzet. Nekem szinte minden alkalommal így van. Nem ciki.

Fogadd el, hogy ilyen vagy, mert legközelebb nem lesz orgazmusod, frusztrált leszel, az meg nem hiányzik.

Ha nagy ritkán nem így sikerül a szex, a férjem fogja a fejét, hogy mit csinált rosszul... Pedig olyankor is van orgazmusom, csak másmilyen.

2020. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Imre8809 válasza:
Egyátalán nem ciki én kimondottan imádóm főleg orál közben az arcomon folyik végig még jobban nyalom olyankor
2023. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!