Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAKEGYFÉRFI kérdése:

Nektek milyen volt az első sexetek? Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Jelenleg 20 éves fiú vagyok és 13 voltam és.Volt egy barátnőm és azzal szakitottam aztán 2 hónappal rá úgy alakult hogy lefeküdtünk.(az exem szűz volt és én is).Természetesen védekeztünk.Viszont ha jól emlékszem suli után egy erdőben volt. Én vissza gondolva pozitív élménynek fogom fel. Szerintetek ciki?

2020. febr. 26. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?
2020. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Első.

Hogy az exemmel az erdőben 13 évesen.

A barátaim azt mondják beteg vagyok és mázlis

2020. febr. 26. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az...én már több helyen is voltam,többel is és nem érzem annak 28N
2020. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki,amit annak érzel.
2020. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki!

Nekem 16 évesen volt az első szexuàlis élményem.

Nem akartam rögtön oda adni magam, viszont ez nem jött össze.😂 Kb 1 hónap vagy annyi se telt el a kapcsolatunk kezdete és a szex között.Nálunk voltunk, és csókolóztunk. Nagyon felizgultam,főleg a nyak pusziktól. Szóval megtörtént, óvszerrel védekeztünk is. Nekem nagyon fájdalmas volt, még utána 1 hónapon keresztűl is fájt az első pár tolás.

Mai napig együtt vagyunk, most már 6 éve! :)

2020. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha jól emlékszel? egy ilyen élmény szinte tökéletesen megmarad az emberben,nem hinném hogy olyan sűrű szexuális életed lett volna utána hogy ne emlékezhess tisztán mindenre. amúgy ,naná hogy nem ciki sőt! már-már romantikus keretek között vesztettétek el :D
2020. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első szexem rossz volt.

A tiéd egyáltalán nem ciki.

L

2020. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Azóta sok sexuális élményem volt, de azok már házban.
2020. febr. 27. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!