Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! A gyors vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! A gyors vagy a lassú szexet szeretitek?

Figyelt kérdés
Melyiket élvezitek jobban és miért? Kort is légyszi. :D

2020. ápr. 1. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkalom és hangulat függő. 23
2020. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A ritmusosat és a vadat.

22L

2020. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatfüggő. De többször kívánom a szenvedélyes vad szexet egy kis bdsm-mel és dominálással fűszerezve. Alázzon, fojtogasson, csattanjon a tenyere a fenekemen, sz*passon meg úgy hogy levegőért kapkodjak utána, tolja le a farkát a torkomra..:D szóval érted. Hogy miért? Mert ez izgat. Szeretem magam alárendelni a férfinak. Ettől érzem magam nőiesnek, a pasit meg egy igazi kannak. A hétköznapokban elég domináns és karakán személyiség vagyok, vezető. Kicsit ellensúlyozza ezt az ami a hálószobában történik. Jól esik végre átadni a gyeplőt.

De néha jól esik kicsit lassítani és érzékibben átadni magunkat egymásnak, lassan de ütemesen egymásba csúszni és kiélvezni mimden cm-t. Finoman, kacérkodva egymással, szerelemmel nézni egymás szemébe. Egyenrangúan. Nagyon jól tud esni ez is. Feltölt és érzem hogy figyel rám, szeret, gyöngéd. Nagyon jó kifejezés a szeretkezés.. ebben minden benne van:)

23N

2020. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Detto hangulatfüggő, de többször vágyom a gyorsabb, vadabbra. 23/N
2020. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a pasi rámfekszik, lefogja akezem hogy semmit se tudjak vele csinàlni, kifeszít és alaposan megrak. Èrezzem hogy ő a férfi és uralkodik rajtam, a magáévá tesz. Nem szeretem a nyálas romantikázó, tesze tosza fiúcskákat.
2020. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyors
2020. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is sok mindentől függ...Talán inkább a lassú vagy közepes, de túl gyors tényleg ne legyen.
2020. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!