Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kapcsolatban mikor kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mikor kell megtörténnie a nagy dolognak? :D 18/F

Figyelt kérdés
Rég óta nagyon jó barátok voltunk, és úgy hozta az élet, hogy összejöttünk. Nagyon szeretem ezt a lányt, eddig nem is nagyon foglalkoztam ezzel a dologgal, de egyre jobban kívánom. Hagyjam, hogy magától jöjjön, vagy hozzam szóba? Most vagyunk együtt 1 hónapja, és nagyon szeretjük egymást. Nekem ő az első barátnőm, még soha sem voltam lánnyal, neki volt már kapcsolata.

2020. ápr. 2. 03:40
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Beszélhettek róla, de semmiképp se tűnjön úgy, mintha siettetnéd. Csak hozd fel mint témát, vagy mond meg neki egy hevesebb csókolózás közben, hogy te kívánod őt. A kommunikáció az alapja a párkapcsolatoknak, de készülj fel, hogy azt mondja ő még várni akar. Egyáltalán nem ritka, hogy 2-3 hónapot is várnak a lányok a ti korotokban, hogy biztosak legyenek a srácban.


Hajrá :)

2020. ápr. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Csókolózás közben tapizzad, ha már majd az orál is megvolt, akkor egy idő utan hozzad felnneki hogy mennyire nagyon kivanod es szereted es hogy szivesen mennél tovabb is kicsit... Egy kovetkezo szintre
2020. ápr. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg bízd a lányra! Legyél mindig készen rá, minden alkalommal érezze, hogy kívánod! Heves smacizások közben nyúlj a bugyijába, de sose légy durva! Ha nem tiltakozik, akkor nincs ellenére, léphetsz tovább! Csókold a nyakát, a testét, mindenét! Ha megállít, állj meg! Ha nem, csináld, ne kérdezz! Kis lépések, de neked kell lépni! Viszont ő mondja meg meddig mehetsz!

A legfontosabb: mond neki, hogy szereted! Nem elég ha csak érezteted!

22L

2020. ápr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagy dolgot csak egy ideig tudod visszatartani. Ha menni kell, menj csak, hidd el, Ő is szokott. Nem ez teszi próbára a kapcsolatot.
2020. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Amikor már mind a ketten eléggé bíztok egymásban, és úgy érzitek h készen álltok rá.
2020. ápr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Mikor kell ???

Amikor megvernek akkor már ideje.

2020. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Soha.
2020. ápr. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem max 1-2 napig lehet bírni. De akkor is kerüld a KV-t és hasonló dolgokat, mert az kicsit meghajt.
2020. ápr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ez jó volt! Nevetve ébredek!

Nemertem az embereket 18 évesen it kerdezi meg ,hogy mikor dugjon.

Nehez kerdes,de szerinte itt mindenki tisztában van azzal hol tart a kapcsolat?

Fura hogy ő benne van ,de nem tudja!

Az a legszebb,mikor egy 20 eves lany 35-40 eves pasival van es minden fiatal szépfiu azon vinnyog,hogy mert penze van ,lakása van stb.

Az meg sem fordul a fejetekben, hogy szexelni szeretne es nem veletek bohóckodni!

2020. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!