Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te tapasztaltnak mondanád magad?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te tapasztaltnak mondanád magad?

Figyelt kérdés

Mikor mondhatja el magáról az ember, hogy szexuálisan tapasztalt?


Egy nyílt, sok mindenre vevő partner társasága vagy több partner kell hozzá, mit gondoltok?


A tapasztalatot érthetjük akár arra is, hogy sok dolgot kipróbál az ember, de arra is, hogy mennyire hamar hangolódik rá az ember a másikra (ez több partner esetén úgy gondolom kialakul idővel).


Mit gondoltok?



2020. ápr. 2. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Egy sor partnerrel a házam mögött VISZONYLAG tapasztaltnak mondanám magam. Igazán tapasztalt akkor lennék, ha kipróbáltam volna azokat a dolgokat, amikhez pedig semmi késztetésem nem volt.
2020. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Igen. 39/f/szűz/impotens
2020. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Igen annak tartom magam, és a nőktől kapott visszajelzések is ezt tükrözik.
2020. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent ki próbáltam fiatalabb koromban

De így 26 évesen se mondom magam tapasztaltnak mindéig tanulhat ujat az ember

2020. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
50-hez közel azt mondom, hogy túl vagyok már 1-2 puncin, történt egy s más. Nem mondom magam tapasztaltnak. Inkább nem vagyok tapasztalatlan. Kezdem megismerni a női testet, van ötletem, hogy hova nyúljak, mit csináljak, mi lehet eredményes és célravezető. De van pár dolog ami még kimaradt, amit nem tapasztaltam még meg. Én úgy gondolom, hogy tapasztalat terén többet számít egy mindenre nyitott partner, mintha sok nővel van együtt az ember.
2020. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen nekem tartós kapcsolataim voltak idáig volt rá idő hogy tapasztalatot szerezzek
2020. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. ápr. 2. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam tapasztaltnak, bar amit akartam mindent kiprobaltam, de attol meg nem vagyok az.
2020. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

En szinte gondolatolvasokent hangolodom a masikra.

De nem probaltam ki semmit, amit nem akartam. Ket pasival tobbszor voltam, egyszer novel is, de az nem nekem valo. Meleg fiu parral, inkabb kimondottan melegek voltak. Extra korkulonbseg le es fel. De anal, se furcsa pozok, helyek.

2020. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!