Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viszonylag tapasztaltnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag tapasztaltnak mondhatom. Viszont nagyobb méretű csiklóval alig találkoztam. Egész életemben talán ha 2 lánynak volt kicsit nagyobb mint a többinek. Nekik olyan 1-1.5 cm volt. Vannak ennél jóval nagyobbak?

Figyelt kérdés
Szeretkezéssel, vagy franciával, vagy csak nyalás, ujjazás közben 100-120 csajnak nyaltam, simogattam, láttam a csiklóját. A legtöbbnek egy kisebb borsószem méretű csiklója volt. Csak kíváncsi vagyok, hogy ennyire ritka a nagyobb?
2018. okt. 13. 19:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt írjátok, hogy ha találkoztatok nagyobbal, az kb mekkora volt. Esetleg ha lány válaszol, akkor csak azt hogy mekkora. Ha meg nem találkoztàl, akkor egy nem is elèg. Köszi
2018. okt. 13. 19:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Viszonylag én is tapasztaltnak mondhatom.
2018. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a phaszról beszélsz?

Bepiáltál és elmaradt a házibuli, vagy Mivan?

2018. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

testépítő versenyző nőknél próbálkozz.

nekik a tesztoszteron használat miatt 2-3 centisre is megnőhet.

szóval nem fitnesz modell,meg ilyenek hanem kox használó testépítő csajok.

2018. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nem próbálkozni akarok. Csak kíváncsiság.
2018. okt. 13. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Az 1 meg 1,5cm-t úgy érted, hogy akkora volt a csikló "makkja"? Mert az már nagynak mondható.


Nekem is nagyon bejön a nagyobb, csak sajnos még egyet sem láttam élőben, de nagyon vágyom rá. Mondjuk én még 10 lánnyal sem voltam, csak néhánnyal.


Biztos nagyon jó lehet nyalogatni, meg szopizni. Csak hát akinek olyan, az biztsan szégyelli, és nem lehet nála érdeklődni, mert utolsó bunkónak gondol. Dehát nem tehetek róla, nem tudom elnyomni a vágyat.


Van, aki meg a kék szemekért van oda. Most akkor én mitől vagyok rosszabb ember..?

2018. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen. Arra értettem, hogy kettőnek volt ekkora. Többié kisebb volt sokkal. Élvezeti részt nem vettem észre, hogy számított volna.
2018. okt. 13. 21:43
 8/10 A kérdező kommentje:
Aki privátba ír, ne akadjon ki a csajok számán. Nem olyan sok az, még előnytelen külsővel sem. Köszönöm.
2018. okt. 13. 22:09
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem gond a privátba jött kérdés, de ha nem gond itt válaszolok. A két nagyobb csiklójú hölgy közül az egyik teljesen átlagos picit nagyobb fenekű lány volt. Nem tudom, hogy tudta-e, hogy nagyobb a csiklója, de én mondtam neki, hogy Nekem eddig a legnagyobb. Az ő csiklója nagyon érzékeny volt, élvezte ha valami dörzsöli. Egyik legkönnyebb volt elèlvezteteni, mert csak úgy kellett mozogni, hogy a csiklója ingerlést kapjon. A másik nagyobb csiklójú lány egy alacsony 150-155 közötti roma csaj volt. Ő is szerette ha foglalkoztak a csiklójával.
2018. okt. 13. 22:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, létezik ám egy olyan dolog, hogy internet.

Ott megtalálsz szinte mindent.

Egy nő csiklója akármekkora is lehet... még nagyjából normális esetben is megnőhet mondjuk 5 cm-re. Igaz, ehhez azért már egy kis hormonzavar kell.

[link]

2018. okt. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!