Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti is szoktatok nezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti is szoktatok nezni a pasitok arcat, amikor elelvez?

Figyelt kérdés

Elozo baratommal majd mindig sotetben szexeltunk, az uj baratom viszont inkabb vilagosban parti.


Es nagyon jo latnam, ahogy megfeszul az arca, es latom hogy elvezi, es vigyorig.



Ti is szeretitek nezni, ti pasitok milyen fejet vag?



En 18 vagyok, a baratom 20


2020. ápr. 2. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, felizgat mert akkor kiül a valódi élvezet az arcára. Ahogy eltorzul. Meg azt is imádom ha egy férdi hangot ad az orgazmusnak. Fuh brutál beindít ha hallom
2020. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En is igy vagyok vele, amikor hallom hogy nemsokara elelvez, begyorsit es kicsit liheg, nyog. Ahhh :D
2020. ápr. 2. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen imádom és le is smárolom közben! 18/L
2020. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, imádom nézni :)
2020. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig nézem.
2020. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Sose láttam, mindig sötétben csináljuk.
2020. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gen, és nagyon szeretem nézni
2020. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, a partner izgalma mindig izgató :) pont ezért nem szabad visszafogni a hangokat, az élvezetet, a visszajelzést. Egyébként nem mindig látod szemmel - az igazi amikor egyszerre jön a csúcs, akkor meg nincs mindig nyitva a szem, de mégis sokkal jobban érzed a másikat.
2020. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!