Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet egy nőt teljes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nőt teljes mértékben kielégíteni?

Figyelt kérdés

Mivel szubmisszív beállítottságú vagyok, nagyon fontos számomra, hogy a leendő páromat teljes mértékben el tudjam kényeztetni (szexuálisan gondolom itt első sorban, de egyébként minden szempontból). Persze tudom, hogy mindenki más, de azért hátha mégis vannak általános szabályok, jó tanácsok. Lányok, hölgyek, mi okozná számotokra a legnagyobb élvezetet egy odaadó férfitől?


30/F



2020. ápr. 2. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, nem tudod megragadni, ahogyan vizet se tudod megfogni.
2020. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ember, minden nő más és más. Kezdésnek nem árt őszintén kommunikálni egymás felé. Ez már fél siker.
2020. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki full máshogy szereti.

Én pl nem bírom ha valaki rogton nekiesik a csiklomnak,nekem a huvelyem erzekenyebb.

Masoknak meg egyaltalan nem ad semmi +-t a huvelye.

Ez mindenkinek valtozo,majd ha lesz valakid beszeljetek meg.a szex még mindig nem gondolatolvasás.

2020. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
30 évesen itt tartani, tejóég....
2020. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az önzetlenség és figyelmesség, minden szempontból.
2020. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tuti recept, illetve csak egy: figyelj a másikra, a reakcióira, a visszajelzéseire, persze a kommunikáció sem árt, sőt nagyon is hasznos.

Egyébként meg ha szubmisszív vagy... akkor bingó, a domináns fél majd tudni fogna hogy tegyél az örömére. S ha jó partnert fogsz ki akkor azt is tudni fogja mit kérjen amit örömmel megteszel majd neki (avagy hogy érje el hogy megtedd).

2020. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-es de megtudod! :DDD lefagyasztod és utána! :D az még mindig víz csak más a halmazállapota...! ":D


de ez tényleg más de vannak alapszabályok!

figyelmesség és kommunikáció!

de konkrét tipp

simogatás csokolgatás előjáték sokáig ujjazás orál utána mehet a menet majd szünetet tartasz miközben megint kényezteted ujjal és szájjal... ezt akár többször is meg lehet csinálni...

2020. ápr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem a páron a hálószobában a yoni masszázzsal kápráztatott el teljesen. Javaslom interneten sajátítsd el a technikát, nincs az a nő, aki ellenállni tudna egy egész testes masszázsnak, ami aztán yonival végződik:)
2020. ápr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fú, nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, főleg az utolsónak! :)
2020. ápr. 3. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!