Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A koronavírust elkaphatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koronavírust elkaphatom szex közben ha van rajtam maszk?

Figyelt kérdés
Van párom, csak külön kerültünk. Vagy nem találkozom vele hónapokig, vagy esetleg maszkban randizhatnánk egymással néha. Lehet hogy hülye kérdés de tudom hogy cseppfertőzés útján terhjed a vírus. Ha maszkban szexelnénk úgy elkaphatom? Gumi nélkül lehet vagy azt sem? (Pl sperma is testnedv azzal megfertőzhet?)
2020. ápr. 2. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
igen, ondó is átadhatja
2020. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem találkoztok? 12 évesek vagytok?
2020. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tehát maszkban óvszerben elvileg egész biztonságos lehet igaz?

Persze utána fürdés kézmosás stb. Esetleg olyan pózok előnyben ahol nem 'liheg a fejembe' a másik pl kutya esetleg lovagló ilyesmik

Ha máshogy nem lehet akkor így is bevállalnám. Hónapokig azért nehéz hirtelen távkapcsolatra váltani.

2020. ápr. 2. 23:41
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 nem tűnt fel hogy világjárvány van?:D
2020. ápr. 2. 23:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes ezt ennyire túllihegni. Igen, ha neki van valamilye azt valószínűleg elkapod, ha szexelsz vele. Maszkban és gumiban is, mert egyik sem 100%os védelem... Meg amúgy is milyen szex már az? De lévén hogy a párod, ő a fizikailag hozzád legközelebb álló ember, ez elkerülhetetlen. Nem tehetjük az egész életünket kukába most hónapokig. A gazdaságnak úgyis annyi.
2020. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ondó és bármilyen testváladék átadhatja. Maszkban és óvszerben is elkaphatod bár úgy kisebb az esély.

Inkább azt gondold át: a párod betart minden óvintézkedést? S te? Van bármelyikőtökkel közös háztartásban érzékeny személy? Nincs? Akkor lehet kockáztatnék és hagynám a francba a maszkot, óvszert. Ha viszont van, vagy bármelyikőtök krónikus beteg akkor meg csomó a cerkára a járvány végéig :(

2020. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj ő nem tartja be a munkája során az óvintézkedéseket, hiába kértem tőle. Az anyja idős és van csomó betegsége, vele rendszeresen találkozik a munka miatt. Én kibírnám hogy szüleimet ne látogassam, egyébként is ritkán látnak. De most mit tehetnék ha külön élünk?
2020. ápr. 3. 00:26
 8/8 Akis_hamis ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges ettől fosnod. Most akkor én sem menjek a feleségem közelébe? Meg a gyerekeket is kerüljem? Ő a párod, nagy valószínűséggel együtt is élnétek, akkor pedig jó eséllyel elkapnád.
2020. ápr. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!