Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy szintén helybéli sráccal, mindketten melegek vagyunk. Az a gond, hogy egyikőnknél sincs helyünk, hogy nyugodtan kettesben lehessünk. A barátomnak az az ötlete támadt, hogy este menjünk el egy eldugottabb, lakatlan helyre. Csak az a gond, hogy ott néha azért sétálnak, futnak, kerékpároznak. De én nem merem felvállalni, hogy meleg vagyok.

Szerintetek mit tudnék tenni?

Egyik ismerősöm szerint nyugodtan húzzak maszkot, akkor nem ismernek meg.

Szerintetek ez jó ötlet lenne, vagy esetleg mi?



2019. dec. 8. 23:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Vegyetek valahol ki egy szobát vagy kocsi
2019. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Még fiatalok vagyunk, nincs kocsink, se pénzünk szobára.
2019. dec. 8. 23:58
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Erdő! Szigorúan csak tavasszal jó időben!
2019. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

És most?

Esetleg ha maszkot húznék, mennyire illegális városban, vagy a szélén?

2019. dec. 9. 00:10
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha maszkot húzol a helyszínen akkor az nem illegális csak, arra figyeljetek hogy ne lássanak meg titeket!
2019. dec. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek valamelyikőtöknél és mondjátok a szülőknek hogy haver (aki mondjuk nem tud hazamenni este vagy ilyesmi). És csináljátok nagyon csöndesen.
2019. dec. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#5, úgy tudom nem illegális maszkot viselni. És ha meglátnak? Úgy sem ismernek fel.


#6 ez nem menne sajna

2019. dec. 9. 00:18
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Maszkot húzni? Most komolyan bankrablásra készülsz, vagy szexre? Ha meglátnak nem azért szabálysértő mert nincs rajtad maszk, hanem mert szexuális tevékenységet végzel (tökmindegy hogy hetero v. meleg). Nem bűncselekmény, csak szabálysértés (kivéve ha direkt mutogatjátok magatokat) és az is csak akkor ha nem tettél meg tőled minden elvárhatót azért hogy ne lássanak meg. Ha egy erdőben, vagy forgalom nélküli helyen csináljátok akkor még szabálysértés sem.

Egyébként meg vegyetek ki egy párórás panziót, búvóhelyet, az olcsóbbak már 3-6000 Ft-tól vannak pár órára. Nem ingyen van, de nem is egetrengető ár.

2019. dec. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért remélem az a maszk nem lenne végig rajtatok. Az eléggé fura lenne. Én nem vagyok biztos benne, hogy tudnék úgy csinálni bármi szexuálisat is (még az is lehet, hogy röhögnék vagy vacognék ebben a hidegben) Az eldugottabb helynek is olyan részére kéne menni, ahol már nem látnak a futók meg a többiek, vagy átmenni egy környékbeli városba ahol már esetleg nem ismernek.
2019. dec. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem lenne rajtunk végig, max a hely környékén a földutakon, hogyha jön valaki szembe velünk, azért ne ismerjen meg, mert ha két srác sétálgat együtt, az kicsit gyanús ilyen szempontból, meg ha véletlen ránk bukkanna valaki, akkor ne tudja, hogy kik vagyunk.

Amúgy árulnak direkt ilyen maszkokat szexhez, szerintem annyira fura nem lenne :D

2019. dec. 9. 09:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!